Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze; John Eldredge

2.07.2007 
Kategoria: Logos, Eldredge John, książka, autor


@ vhyndman (YouTube)

Ksiegarnia.pl

“Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze”; John Eldredge; Logos (2005)
Film: prezentacja programu “Band of Brothers” opracowanego na podstawie książki “Dzikie serce” i realizowanego przez RansomedHeart.org

Jeśli już rozpocząłeś tę podróż - książka Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy, to wiesz, jak może być ekscytująca i trudna. Możliwe, że poszukujesz narzędzia zwiększającego siłę uderzenia, przewodnika wskazującego drogę. Pełna nowych informacji i spostrzeżeń książka “Dzikie serce - ćwiczenia w drodze” poprowadzi cię ‘mniej uczęszczaną drogą’. Jeżeli pozwolisz jej sobie towarzyszyć, to dzięki wnikliwym pytaniom, kreatywnym ćwiczeniom i miejscu do zapisywania odręcznych notatek pomoże ci przejść od czytania o dzikim sercu do możliwości czerpania życia z niego. Zbyt długo apele chrześcijaństwa kierowane do mężczyzn ograniczały się, w ostatecznym rozrachunku, do bycia ‘porządnym i miłym facetem’. Nic dziwnego, że tak wielu mężczyzn jest zmęczonych Kościołem do łez. Zostali pozbawieni instynktu herosów. Dlatego Eldredge zachęca mężczyzn, aby znowu nabrali życia, odnaleźli swoje wielkie życiowe bitwy, przygodę i piękno.

Książkę “Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze” prezentuje autor - John Eldredge


@ Bookwr0p (YouTube)

Przygotuj się na szaloną podróż. Autor książką skierował całe pokolenie mężczyzn, młodych i starych, na drogę odkrywania prawdziwej męskości - ducha mężczyzny, jakiego zamyślił dla niego Bóg.

Link:
:: www.RansomedHeart.org
:: Wydawnictwo Logos

Komentarze

Dodaj komentarz: