“Proroctwo sióstr”, Michelle Zink

8.10.2009 
Kategoria: Zink Michelle, Telbit, #en, zwiastun, książka

“Proroctwo sióstr” (Prophecy of the Sisters); Michelle Zink; Wyd. Telbit (2009) :: Zwiastun książki @YT Poniżej Michelle Zink @YT, autorka książki oraz zwiastun @YT.

Bliźniacze siostry, Lia i Alice Milthrope właśnie zostały sierotami. Do tego stają się dla siebie wrogami. Kiedy każda z nich odkrywa swoją rolę, jaką spełnia w proroctwie, które obraca pokolenia sióstr przeciwko sobie, dziewczyny zostają uwikłane w tajemnicę. Składają się na nią znamiona pojawiające się na ręku jednej z nich, śmierć ich rodziców, chłopak, Księga oraz życie pełne niebezpiecznych sekretów… Lia i Alice nie wiedzą, komu mogą zaufać. Wiedzą jedynie to, że nie mogą ufać sobie wzajemnie. Proroctwo sióstr jest pierwszą częścią trylogii.


Jeśli Klucze nie odnajdą się, stanie się coś potwornego. Coś, czego nie da się już odwrócić. Mając je, mogłabym przybliżyć się do rozwiązania tajemnicy Proroctwa i mojej niezwykłej w nim roli. Skoro Alice i ja jesteśmy po przeciwstawnych stronach Proroctwa, Klucze w jej rękach mogłyby być naprawdę niebezpieczne. To oznacza, że muszę je odszukać. I muszę to zrobić przed moją siostrą.

HISTORYCZNE PROROCTWO ROZDZIELA DWIE SIOSTRY
JEDNĄ DOBRĄ…
I DRUGĄ, KTÓRA JEST WCIELENIEM ZŁA…
KTÓRA Z NICH ZWYCIĘŻY?

PROROCTWO SIÓSTR
Michelle Zink, Wyd. Telbit

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Michelle Zink - oficjalny blog autorki
:: Michelle Zink - profil autorki na YouTube.com (en)
:: Proroctwo sióstr - strona książki (pl)
:: Prophecypress - profil książki na Myspace.com (en)
:: Wydawnictwo Telbit

Komentarze

Dodaj komentarz: