“Jak być lepszym szefem”, Paweł Fortuna, Małgorzata Torój

2.11.2009 
Kategoria: Difin, Torój Małgorzata, Fortuna Paweł, książka, autor

“Jak być lepszym szefem. Inspiracje psychologiczne”; Paweł Fortuna, Małgorzata Torój; Wyd. Difin (2009) :: Paweł Fortuna i Małgorzata Torój @YT.

W naszej książce skupiliśmy się na ciemnej stronie przywództwa, a więc zachowaniach społecznie nieaprobowanych. W dwunastu rozdziałach przekazaliśmy refleksje dotyczące takich problemów jak utrata kontaktu z podwładnymi, brak charyzmy, trudności w przyjmowaniu i oferowaniu krytyki, zbyt rzadkie docenianie pracowników, uciekanie się do kłamstw, manipulacji czy aktów agresji. Tego typu kwestie określa się jako toksyczne lub nawet patologiczne.

Zgodnie z efektem trzeciej osoby będziemy skłonni przypisywać je raczej innym ludziom, niż sobie samym. A zatem jeśli odczuwasz opór przed odnalezieniem w sobie podobnych cech i tendencji reagujesz zupełnie normalnie. Źdźbło w oku bliźniego jest zawsze dobrze widoczne.

Mimo to, skoro właśnie czytasz ten tekst udowadniasz, że szukasz inspiracji do zmiany zachowania, do bycia lepszym szefem i lepszym człowiekiem. Postaramy się pomóc.

– Paweł Fortuna, Małgorzata Torój

JAK BYĆ LEPSZYM SZEFEM
Paweł Fortuna, Małgorzata Torój, Wyd. Difin

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:
:: Paweł Fortuna - Goldenline.pl
:: Małgorzata Torój - Goldenline.pl
:: Wydawnictwo Difin

Komentarze

Dodaj komentarz: