“Nowe zasady marketingu i PR”, David Meerman Scott

11.12.2009 
Kategoria: Scott David Meerman, Wolters Kluwer, #en, spotkanie, internet, książka

“NOWE ZASADY MARKETINGU i PR. Jak korzystać z komunikatów informacyjnych, blogów, podcastingu, marketingu wirusowego oraz mediów internetowych w celu bezpośredniego dotarcia do nabywcy” (The New Rules of Marketing and PR: How to Use Press Releases, Blogs, Podcasting, Viral Marketing and Online Media to Reach Buyers Directly); David Meerman Scott; Wyd. Wolters Kluwer (2009) :: David Meerman Scott : @Vimeo, @YT.

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie, w którym ludzie komunikują się ze sobą przede wszystkim za pomocą internetu, tradycyjnie pojmowane marketing i public relations są już nieskuteczne. Organizacje - od korporacji transnarodowych po stowarzyszenia charytatywne - chcąc odnieść sukces, muszą kontaktować się z klientem przez sieć. Dzięki lekturze tej książki można poznać nowe zasady komunikacji i dowiedzieć się m.in.:

    .
  • jak stworzyć stronę internetową, która zwróci uwagę naszych potencjalnych odbiorców
  • jak treści internetowe wpływają na proces nabywczy
  • jak wykorzystać blog, podcasting czy wideo w relacjach z klientem
  • jak korzystać z komunikatów informacyjnych w celu bezpośredniego dotarcia do nabywcy
  • jak tworzyć skuteczny plan marketingowy i PR

Autor, który sam odniósł sukces dzięki znajomości “nowych zasad gry”, przedstawia fascynujące przypadki organizacji i osób potrafiących odnaleźć się w tym wirtualnym świecie, gdzie o karierze może zdecydować zamieszczenie intrygującego filmu na YouTube.

NOWE ZASADY MARKETINGU I PR
David Meerman Scott, Wyd. Wolters Kluwer

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

To książka nie tylko dla marketerów i specjalistów od PR, którzy muszą orientować się w nowych trendach w komunikacji. To również porywająca lektura dla wszystkich, którzy innowacje traktują jako nieodłączny element naszej rzeczywistości.

(nw)

Linki:

:: David Meerman Scott
:: David Meerman Scott - Blog
:: David Meerman Scott - Twitter
:: David Meerman Scott - Facebook

:: Wydawnictwo Wolters Kluwer

Komentarze

Dodaj komentarz: