“Reality show”, Emma McLaughlin, Nicola Kraus

22.01.2010 
Kategoria: Kraus Nicola, McLaughlin Emma, #en, wywiad, Znak, książka, autor

ZAPOWIEDŹ: 25 styczeń 2010
“Reality show” (The Real Real); Emma McLaughlin, Nicola Kraus; Znak (2010) :: Reklama książki @YT. Poniżej Sonda @YT oraz Emma McLaughlin, Nicola Kraus, @YT.

Autorki bestsellerowej Niani w Nowym Jorku przenoszą nas w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwe dramaty rozgrywają się za kulisami. Osiemnastoletnia Jesse zostaje wytypowana do obsady „dokumentu” o życiu nastolatków kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Wcale nie marzy o byciu gwiazdą, ale pieniądze, które zarobi, pozwolą jej pójść do college’u, więc pokusa jest ogromna.

Cena, którą przyjdzie jej zapłacić - również: udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawią, że życie Jesse wywróci się do góry nogami.

REALITY SHOW
Emma McLaughlin, Nicola Kraus, Wyd. Znak

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji - to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o widownię.

(nw)

Linki:

:: Emma McLaughlin, Nicola Kraus - strona
:: Emma McLaughlin, Nicola Kraus - Myspace
:: Emma McLaughlin, Nicola Kraus - Facebook
:: Emma McLaughlin, Nicola Kraus - Twitter

:: Wydawnictwo Znak

Komentarze

Komentarze (1) do “Reality show”, Emma McLaughlin, Nicola Kraus

  1. Kamila :: 28.02.2010 , 23:04

    Fajna, zabawna i lekka książka. Czyta się z przyjemnością. Mam więcej niż 18 lat, więc nie znajduje się już w grupie docelowej odbiorców, jednak z zaskoczeniem stwierdziłam, że naprawdę dobrze się bawię czytając “Reality show” i co najlepsze - ciężko było mi odłożyć ksiązkę:)

Dodaj komentarz: