“Zaginiony symbol”, Dan Brown

17.12.2009 
Kategoria: Sonia Draga, Brown Dan, #en, zwiastun, książka, wywiad, autor

“Zaginiony symbol” (The Lost Symbol); Dan Brown; Wyd. Sonia Draga (2010) :: Dan Brown, @YT, @YT. Poniżej: “The Making of Dan Brown’s The Lost Symbol @YT.

Co zaginęło, zostanie odnalezione… Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera Solomona, ma wygłosić wykład na Kapitolu. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że… na wieczór nie zaplanowano żadnego odczytu, a po chwili na środku rotundy odkryte zostaje makabryczne znalezisko, niepokojąco naznaczone pięcioma tajemniczymi symbolami. Jego przesłanie jest dla Langdona oczywiste – to zaproszenie do dawno zaginionego świata skrywającego ezoteryczną mądrość.

Kiedy okazuje się, że Peter Solomon, filantrop i prominentny członek loży masońskiej, został porwany, Langdon wie, że istnieje tylko jeden sposób, by ocalić przyjaciela: przyjąć tajemnicze zaproszenie i udać się tam, gdzie zaprowadzą go zaszyfrowane wskazówki.


The Making of Dan Brown’s The Lost Symbol @YT

A poprowadzą go podziemnymi korytarzami do tajemnych komnat i świątyń ukrytych pod jednym z najpotężniejszych miast świata. Skrywa ono prastare sekrety loży masońskiej i odkrycia, których wielu wolałoby nie ujawniać. Rozpoczyna się szalona wędrówka i wyścig z czasem, bo Langdon ma zaledwie kilka godzin na dotarcie do celu. W przeciwnym wypadku jego przyjaciel zginie.

ZAGINIONY SYMBOL
Dan Brown, Wyd. Sonia Draga

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Zaginiony symbol to mistrzowsko skonstruowany thriller przesiąknięty historią, zagubiony w labiryncie symboli i enigmatycznych kodów. Pełen zagadek i trzymających w napięciu zwrotów akcji.

(nw)

Linki:

:: Dan Brown
:: Dan Brown (UK)
:: Dan Brown (DE)
:: Dan Brown (NL)
:: Dan Brown (BR)
:: Dan Brown (ES)
:: Dan Brown (JP)
:: Dan Brown (CZ)
:: Dan Brown - Facebook
:: The Lost Symbol
:: The Lost Symbol (AU)
:: Lost Symbol Book - Twitter

:: Dan Brown - Wikipedia
:: Zaginiony symbol - Wikipedia

:: Wydawnictwo Sonia Draga

Komentarze

Dodaj komentarz: