“Miłość, zdrada i spaghetti”, Giulia Melucci

23.01.2010 
Kategoria: Melucci Giulia, #en, książka, Prószyński i S-ka, autor

“Miłość, zdrada i spaghetti” (I Loved, I Lost, I Made Spaghetti); Giulia Melucci; Wyd. Prószyński i S-ka (2010) :: Giulia Melucci, autorka. @YT.

Weź garść dowcipu, szczyptę sarkazmu i mnóstwo serca – i już można się delektować historią kobiety, która szukała miłości u mężczyzn… a znalazła ją w kuchni. Czuły alkoholik, typowy nowojorczyk pełen lęku przed zaangażowaniem, ekscentryczny artysta ze sporo przekroczoną datą przydatności do spożycia i nie jeden, a dwóch pisarzy z kompleksem Piotrusia Pana – Giulia gotowała dla nich wszystkich. Każde z niepowodzeń miłosnych kosztowało ją porządną porcję płaczu i miskę pastiny (przepis znajdziecie w książce), ale przetrwała, by inne kobiety mogły poznać jej historię i chciały nadal szukać prawdziwego uczucia, miejmy nadzieję z lepszym rezultatem. A jeśli okaże się to niemożliwe, przynajmniej umiały upichcić coś pysznego.

MIŁOŚĆ, ZDRADA I SPAGHETTI
Giulia Melucci, Wyd. Prószyński i S-ka

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Giulia Melucci Urodziła i wychowała się na Brooklynie. Pracowała w działach promocji najważniejszych amerykańskich wydawnictw książkowych i prasowych, m.in. „Harper’s Magazine”, Atlantic Monthly Press, Viking, Dutton, Scribner.

(nw)

Linki:

:: Giulia Melucci
:: Giulia Melucci - Facebook
:: Giulia Melucci - Twitter

:: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

.

Komentarze

Dodaj komentarz: