“Moje dziecko gdzieś na mnie czeka”, Katarzyna Kolska

15.01.2011 
Kategoria: Kolska Katarzyna, książka, Znak

“Moje dziecko gdzieś na mnie czeka. Opowieści o adopcjach”, Katarzyna Kolska, Wydawnictwo Znak (2011) :: Agata Młynarska @YT.

Problem niepłodności dotyczy coraz większej liczby par. Adopcja jest jednym z rozwiązań wobec trudności z poczęciem dziecka. Moje dziecko gdzieś na mnie czeka to prawdziwe historie rodziców, którzy adoptowali dzieci, ale to także opowieści szczęśliwych dzieci, które znalazły nowy dom. Szczere, niezwykłe, a czasami bardzo dramatyczne relacje, w których nie pomija się trudności związanych z adopcją. Książka ta stanie się nieocenionym przewodnikiem dla tych wszystkich, którzy myślą o adopcji.

MOJE DZIECKO GDZIEŚ NA MNIE CZEKA, Katarzyna Kolska

GDZIE KUPIĆ?
:: Wydawnictwo Znak
::: Nokaut.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Katarzyna Kolska ukończyła filologię polską na UAM i teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Po studiach przez dwa lata pracowała w radiu, przez kolejne czternaście lat była dziennikarzem w poznańskim oddziale „Gazety Wyborczej” - zajmowała się problematyką społeczną i Kościołem. Od października 2008 pracuje w miesięczniku „W Drodze”. Napisała wiele artykułów, felietonów, reportaży, minibiografii. Jest autorką książek na temat modlitwy: Modlitwa poranna i wieczorna oraz Modlitwy dla całej rodziny.

(nw)

Linki:

:: Wydawnictwo Znak

.

Komentarze

Komentarze (2) do “Moje dziecko gdzieś na mnie czeka”, Katarzyna Kolska

  1. Ania :: 23.01.2011 , 22:15

    Tytuł książki podsumowuje jej przesłanie: twoje dziecko gdzieś na ciebie czeka. I niekoniecznie musi być to dziecko biologiczne. Ale to, że tak powiem, „kompendium” wiedzy o adopcji zwraca też uwagę na drugą stronę medalu i mówi: „Tak, warto zdecydować się na adopcję, ale musi być to decyzja przemyślana i trzeba pamiętać, że po prostu nie każdy nadaje się do bycia adopcyjnym rodzicem”. Historie o szczęśliwych i mniej szczęśliwych rodzinach – opowiadane przez samych ich uczestników - są oczywiście wzruszające i dające do myślenia. Nie mam z problemem adopcji nic wspólnego, przeczytałam, bo interesują mnie tego typu książki o życiu i naprawdę było warto.

  2. Namekku :: 29.03.2011 , 17:00

    siemano bardzo ciekawy blog niestety musze ciagle w pracy siedziec i szef poczytac nie da

Dodaj komentarz: