“Za drzwiami”, Michael Marshall Smith

8.03.2010 
Kategoria: Smith Michael Marshall, #en, książka, Prószyński i S-ka, autor

“Za drzwiami”” (The Servants); Michael Marshall Smith; Wydawnictwo Prószyński i S-ka (2010) :: Michael Marshall Smith, @YT.

Urokliwa proza dla dzieci i ich rodziców. Dla jedenastoletniego Marka świat stał się przygnębiający jak zima w Brighton, gdzie wbrew własnej woli musiał zamieszkać wraz z mamą i ojczymem. Stary dom nad morzem, z dala od rówieśników, to nieciekawe miejsce dla chłopca. Ojczym uparł się, żeby mu robić na złość, a mama, dotychczas wesoła i pełna energii, z każdym dniem staje się coraz bardziej roztargniona i smutna. Pewnego dnia Mark nieoczekiwanie spotyka kogoś, kto ma dla niego nie tylko pyszne ciasto, gorącą herbatę i dobre słowo, ale przede wszystkim klucz do tajemniczego, dawno minionego świata. Mark staje się świadkiem wydarzeń, które pomogą mu uciec od szarej rzeczywistości i być może… wszystko zmienić.

ZA DRZWIAMI
Michael Marshall Smith, Wyd. Prószyński i S-ka

Wydawca :: Nokaut.pl:: Allegro.pl

Michael Marshall Smith (ur. 1965) Brytyjski pisarz i scenarzysta, kilkukrotny laureat British Fantasy Award oraz Nagrody im. Philipa K. Dicka. „Za drzwiami” to jego najnowsza powieść.

(nw)

Linki:

:: Michael Marshall Smith
:: Michael Marshall Smith - Blog
:: Michael Marshall Smith - Twitter
:: Michael Marshall Smith - Facebook (group)
:: Michael Marshall Smith - Wikipedia

:: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

.

Komentarze

Dodaj komentarz: