“Tajemnica grobowca”, Steve Berry

5.05.2010 
Kategoria: Sonia Draga, Berry Steve, #en, zwiastun, książka, autor

“Tajemnica grobowca” (The Charlemagne Pursuit); Steve Berry; Wydawnictwo Sonia Draga (2010) :: Zwiastun książki @YT. Poniżej Steve Berry @YT.

Cotton Malone, były agent Departamentu Sprawiedliwości, pragnie się dowiedzieć czegoś więcej o zagadkowej śmierci swego ojca. W dzieciństwie powiedziano mu jedynie, że zginął w katastrofie łodzi podwodnej gdzieś na północnym Pacyfiku. Przeszukując wojskowe akta… Malone ze zdumieniem odkrywa, że owa łódź podwodna o napędzie nuklearnym zaginęła podczas ściśle tajnej misji pod lodami Antarktyki. Nie wie jednak, że pechowy rejs miał związek z tajemniczym odkryciem, które wielu wolałoby utrzymać w tajemnicy.

Wraz z bliźniaczkami Dorotheą i Christl, których ojciec również płynął niefortunnym rejsem, Malone rusza w niebezpieczną podróż do francuskiej cytadeli ukrytej wśród śniegów mroźnej Antarktyki.

TAJEMNICA GROBOWCA
Steve Berry; Wyd. Sonia Draga

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Steve Berry mieszka na wybrzeżu Georgii. Z wykształcenia jest prawnikiem, wciąż praktykującym. Angażuje się też w politykę, no i oczywiście pisze książki. Jego przygoda z pisaniem zaczęła się w 1990 roku. Zadebiutował powieścią Bursztynowa komnata, która natychmiast stała się bestsellerem. Kolejne książki jego autorstwa – Trzecia tajemnica, Przepowiednia dla Romanowów oraz Dziedzictwo Templariuszy – kontynuują świetną passę. Pojawiły się na rynkach wydawniczych 43 krajów, przetłumaczono je na 41 języków. Łączny nakład wyniósł 7 mln egzemplarzy. Ukazała się także kolejna bestsellerowa powieść – Wenecka intryga.

(nw)

Linki:

:: Steve Berry
:: Steve Berry - Facebook
:: Steve Berry - Wikipedia (en)

:: Wydawnictwo Sonia Draga

.

Komentarze

Dodaj komentarz: