“Wielka wyprawa na południe”, Charley Boorman, Ewan McGregor

5.05.2010 
Kategoria: Boorman Charley, McGregor Ewan, Sonia Draga, #en, książka, zwiastun, autor

“Wielka wyprawa na południe” (Long Way Down); Charley Boorman, Ewan McGregor; Wydawnictwo Sonia Draga (2010) :: Long way down @YT, @YT. Więcej szukaj na YouTube…

Myliliby się ci, którzy by przypuszczali, że Ewan McGregor, słynny Obi-Wan-Kenobi z Gwiezdnych wojen, i Charley Boorman, brytyjski aktor i rajdowiec, poprzestaną na swojej motocyklowej Wielkiej wyprawie dookoła świata. Obaj zapaleni motocykliści… Jeszcze nie zdążyli do końca rozpakować swych maszyn, a już zaczęli myśleć o kolejnym imponującym przedsięwzięciu. Tym razem wybór padł na Afrykę – najbardziej tajemniczy ze wszystkich kontynentów i najtrudniejszy, jeśli chodzi o warunki drogowe.

Trasa liczyła prawie 25 000 kilometrów! Wielka wyprawa na południe to dziennik tej motocyklowej podróży – prowadzony z niezwykłą werwą, zacięciem i humorem zapiski, z których dzień po dnia wyłania się obraz niezwykłego przedsięwzięcia.

WIELKA WYPRAWA NA POŁUDNIE
Charley Boorman, Ewan McGregor; Wyd. Sonia Draga

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Charley Boorman to utalentowany aktor. Po raz pierwszy pojawił się filmie swojego ojca, Johna Boormana w Deliverance. Od tego czasu pojawił się w Excalibur, Szmaragdowy las, Nadzieja i chwała, a ostatnio w Karaoke, The Serpent Kiss oraz Bunkier SS. Urodził się w Londynie w 1966, dorastał w Irlandii, spędzając sporą część swego dzieciństwa na motocyklach crossowych. Od 1998 do 2002r., prowadził brytyjski zespół motocyklowy z Ewanem, wygrywając Superstock Series z Davidem Jeffriesem. Mieszka w Londynie z żoną i dwiema córkami. Jeździ na Ducati 748. Wziął udział w rajdzie Paryż – Dakar 2006r.

Ewan McGregor urodził się w Perthshire w 1971r. Jest jednym z najpopularniejszych aktorów brytyjskich. Zagrał w ponad trzydziestu filmach. Grał Rentona w Trainspotting i Obi–Wan Kenobiego w jednym z trzech epizodów Gwiezdnych Wojen. Ostatnie filmy, w których można go było zobaczyć, to Idol, O mały włos, Moulin Rouge, Helikopter w ogniu, Młody Adam i Wielka ryba. Ewan pojawiał się także się na scenie w Londynie, śledził niedźwiedzie polarne w Canadian High Arctic i spędził dziesięć dni w dżungli w Hondurasie, gdzie przeżył dzięki owadom i swemu dowcipowi. Ewan jeździ MV Agusta F45 i KTM Duke. Mieszka w Londynie z żoną i dwiema córkami.

(nw)

Linki:

:: Long Way Down

:: Charley Boorman
:: Charley Boorman - Wikipedia
:: Charley Boorman - Facebook
:: Charley Boorman - Twitter

:: Ewan McGregor
:: Ewan McGregor - Wikipedia

:: Wydawnictwo Sonia Draga

.

Komentarze

Dodaj komentarz: