“Fitness dla kobiet”, Paulina Bernatek-Brzózka, Tomasz Brzózka

12.06.2010 
Kategoria: Bernatek-Brzózka Paulina, Brzózka Tomasz, Siedmioróg, książka, autor

“Fitness dla kobiet”; Paulina Bernatek-Brzózka, Tomasz Brzózka; Wyd. Siedmioróg (2010) :: Paulina Bernatek-Brzózka - skrócona prezentacja filmu dołączonego do książki. @YT.

Uroda, zdrowie, odpowiednie odżywianie, dieta, gimnastyka, usunięcie toksyn z organizmu, relaks, energia, pozytywne myślenie, motywacja - fitness to zarazem sport i pewna filozofia, bezpieczna recepta na szczęście kobiety w dzisiejszym świecie. Sięgnij po ten poradnik, aby poznać arkana fitnessu. Dowiesz się jak ćwiczyć i układać treningi, a równocześnie osiągniesz pewną mądrość, niezwykle cenną w życiu współczesnej kobiety.

Zostaniesz mile zaskoczona doskonałym opracowaniem merytorycznym każdego rozdziału, zarówno w częściach poświęconych ćwiczeniom i specjalnym programom treningowym, jak i w częściach poświęconych stricte diecie, relaksacji, stretchingowi czy aspektom motywacyjnym. Książka urzeknie Cię perfekcyjnie dopracowanym materiałem zdjęciowym. Szlachetnie prosta oprawa graficzna uzupełnia w sposób przemyślany przekaz słowny i czyni z tego poradnika znakomitego trenera i doradcę. Do książki dołączona jest płyta DVD, na której sami autorzy prezentują i omawiają zagadnienia fitnessu oraz podają szczegółowy instruktaż ćwiczeń.

FITNESS DLA KOBIET
Paulina Bernatek-Brzózka, Tomasz Brzózka, Wyd. Siedmioróg

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Paulina Bernatek-Brzózka (ur. 1984 r.) jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w tematyce wspierania rozwoju osobowości. Od dzieciństwa związana ze sportem: 6 lat trenowała akrobatykę sportową, a przez 11 lat taniec towarzyski. Zdobyła mistrzowską klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Wielokrotnie stawała na podium w krajowych i międzynarodowych turniejach. Z fitnessem związana jest od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W pracy instruktorskiej Paulina Bernatek-Brzózka zwraca uwagę zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną, starając się promować zdrowy tryb życia. Uważa, że świadomość siebie to klucz do sukcesu zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Jest przekonana, że aktywność fizyczna umożliwia rozwój ciała i umysłu, daje energię i siłę do działania, pozwala poczuć się atrakcyjnie, pewnie i wyjątkowo.

Tomasz Brzózka, praktyk i teoretyk fitnessu. Trener i sportowiec w jednej osobie. Ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia sportowe – jest aktualnym wicemistrzem Polski w kulturystyce i fitness (2009), finalistą mistrzostw Europy w fitness (5. miejsce w 2009) oraz półfinalistą mistrzostw świata COMO 2009. Ponadto od 10 lat jest trenerem fitnessu w prestiżowych klubach warszawskich. Pełni także funkcję eksperta w czasopismach “Shape” i “New Generation Fitness”. Ale Tomasz Brzózka jest przede wszystkim pasjonatem fitnessu, który od lat zgłębia w Polsce i za granicą tajniki tego sportu.

(nw)

Linki:

:: Paulina Bernatek-Brzózka
:: Tomasz Brzózka

:: Wydawnictwo Siedmioróg

.

Komentarze

Dodaj komentarz: