“Fitness dla mężczyzn”, Tomasz Brzózka

12.06.2010 
Kategoria: Brzózka Tomasz, Siedmioróg, książka, autor

“Fitness dla mężczyzn”; Tomasz Brzózka; Wyd. Siedmioróg (2010) :: Tomasz Brzózka - skrócona prezentacja filmu dołączonego do książki. @YT.

Fitness – pojęcie, które szturmem wdarło się do siłowni na całym świecie i zrewolucjonizowało podejście do aktywności fizycznej. Co tu jest na rzeczy? Jak się ma ten cały fitness do starej, sprawdzonej kulturystyki? Otóż fitness wnosi coś więcej, niż rozbudowa masy mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Oczywiście znajdziecie w tej książce szczegółową prezentację i wizualizację ćwiczeń, treningów i cyklów treningowych. Ale to nie wystarczy. Trzeba pomyśleć o odpowiednim żywieniu, o relaksie i regeneracji. O sensie pracy w siłowni i nowym spojrzeniu na swój organizm, jako całość. Rzeźba to jedno. W fitnessie dochodzi praca nad balansem i koordynacją. Nad ogólną sprawnością fizyczną. Nad rozwijaniem wszelkich pasji sportowych poprzez siłownię. Wreszcie nad pewną filozofią życia, wykorzystaniem ćwiczeń do zdobycia pozytywnej energii, pracy nad swoim wizerunkiem, uzyskaniem tak potrzebnej w dzisiejszym świecie pewności siebie.

Do książki dołączona jest płyta DVD, na której Tomasz Brzózka prezentuje i omawia szeroki wachlarz ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe demonstruje przykładowy trening fitness w siłowni, a także wtajemnicza widza w arkany relaksacji (w konsultacji z joginką Elżbietą Kwasek).

FITNESS DLA MĘŻCZYZN
Tomasz Brzózka, Wyd. Siedmioróg

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Tomasz Brzózka, praktyk i teoretyk fitnessu. Trener i sportowiec w jednej osobie. Ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia sportowe – jest aktualnym wicemistrzem Polski w kulturystyce i fitness (2009), finalistą mistrzostw Europy w fitness (5. miejsce w 2009) oraz półfinalistą mistrzostw świata COMO 2009. Ponadto od 10 lat jest trenerem fitnessu w prestiżowych klubach warszawskich. Pełni także funkcję eksperta w czasopismach “Shape” i “New Generation Fitness”. Ale Tomasz Brzózka jest przede wszystkim pasjonatem fitnessu, który od lat zgłębia w Polsce i za granicą tajniki tego sportu.

(nw)

Linki:

:: Paulina Bernatek-Brzózka
:: Tomasz Brzózka

:: Wydawnictwo Siedmioróg

.

Komentarze

Dodaj komentarz: