“PRacownik”, Hubert Hurbański

15.10.2010 
Kategoria: Hurbański Hubert, Albatros Promocyjne, książka

“PRacownik. “; Hubert Hurbański, Wydawnictwo Promocyjne Albatros (2010) :: Strefa Cooltura (TVP Szczecin) - rozmowa o książce. @YT.

PRacownik - jest pierwszą i dotychczas jedyną w historii literatury polskiej powieścią fabularną, której akcja rozgrywa się w środowisku prywatnych agencji Public Relations. Dzięki tej książce w przyjemny i niebanalny sposób wkracza się w rzeczywistość branży PR, mechanizmy budowania medialnego wizerunku firm i korporacji oraz promocji poszczególnych marek znanych z Internetu, pierwszych stron gazet i magazynów (”step by step”).

“PRacownik” otwiera oczy na bliskie zależności i wspólne interesy istniejące pomiędzy dziennikarzami (mediami) a PR-em, o których zwykły czytelnik prasy nie ma najmniejszego pojęcia! Dzięki tej niewielkiej książce, w której forma (kolorowego magazynu ilustrowanego!) i treść stanowią jedyną w swoim rodzaju całość, która promuje siebie i jednocześnie może być narzędziem promocji dla firm i instytucji! Ponadto i przede wszystkim powieść pt. “PRacownik” czyta się jednym tchem w każdym miejscu i w czasie!

Dzięki tej książce zaczyna się rozumieć, że bez względu na wykonywany zawód i jego prestiż, człowiek decydując się na bycie “pracownikiem”, zaczyna budować swój własny wizerunek, staje się PR-owcem swojego stylu życia, aż do chwili, gdy dociera do niego, że nie ma ucieczki od wykreowanego wizerunku… Taki człowiek pewnego dnia budzi się i wie, że nie jest już sobą, jest “pracownikiem”.

PRACOWNIK
Hubert Hurbański, Wyd. Promocyjne Albatros

Wydawca :: Allegro.pl

Hubert Hurbański - jest, jak nie trudno zgadnąć, pseudonimem artystycznym, a nie prawdziwym imieniem i nazwiskiem autora niniejszej książki. Autor “PRacownika” chciałby pozostać anonimowy. Jest to niezwykle istotne, ponieważ jako członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz osoba współpracująca z ogromną rzeszą dziennikarzy i wciąż czynnie uprawiająca zawód PR-owca w jednej z wrocławskich agencji PR, skazałby się na bezrobocie i wyklęcie ze środowiska, które bardzo dba o zachowanie metod swoich działań w tajemnicy.

(nw)

Linki:

:: Hubert Hurbański - Facebook
:: Książka: PRacownik
:: Polskie Stowarzyszenie Public Relations

:: Wydawnictwo Promocyjne Albatros

.

Komentarze

Komentarze (1) do “PRacownik”, Hubert Hurbański

  1. maciej kalski :: 18.10.2010 , 09:05

    fajnie fajnie, książka super!

Dodaj komentarz: