“Wszystko jest po coś”, Krzysztof Ziemiec, Mira Suchodolska

20.10.2010 
Kategoria: Non Fiction, Suchodolska Mira, Ziemiec Krzysztof, książka, autor

“Wszystko jest po coś”, Krzysztof Ziemiec, Mira Suchodolska, Wydawnictwo Non Fiction (2010) :: Mira Suchodolska i Krzysztof Ziemiec, @YT.

Wszystko jest po coś to wywiad Miry Suchodolskiej z Krzysztofem Ziemcem - znanym i lubianym dziennikarzem telewizyjnym, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi, został poparzony ratując swoją rodzinę. To przejmująca opowieść o wygrywaniu życia, walce o zdrowie, ale też zmaganiu się ze swoimi słabościami i poszukiwaniu sensu życia. Ziemiec daje w tej książce nadzieje i siłę wszystkim tym, którzy stają oko w oko, z wydawałoby się niemożliwymi do przezwyciężenia problemami.

Dziennikarz zdradza autorce szczegóły wypadku, przejmująco opowiada o swoim pobycie w szpitalu i długiej rehabilitacji. Książka to także zapis barwnej historii jego rodzinnego domu, młodości i sposobu na wychowywanie dzieci. Nigdy wcześniej nie spotkałam człowieka tak absolutnie szczerego i prostolinijnego jak Krzysztof. Nie waży słów, nie kalkuluje, nie kluczy. Na każde pytanie odpowiada bez umizgów. Jeśli nie wie, zastanawia się. Drapie po głowie i po swędzących bliznach. Kiedy zaczyna mówić, co chwilę wtrąca słowo „prawda?” – taki przecinek, podpórkę słowną, a jednocześnie upewnienie się, że to, co powiedział, nie jest kompletną bzdurą.- zdradza we wstępie książki Mira Suchodolska.

WSZYSTKO JEST PO COŚ
Krzysztof Ziemiec, Mira Suchodolska, Wyd. Non Fiction

Wydawca :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Krzysztof Ziemiec - wikipedia
:: Mira Suchodolska - facebook

:: Wydawnictwo Non Fiction - facebook
.

Komentarze

Komentarze (1) do “Wszystko jest po coś”, Krzysztof Ziemiec, Mira Suchodolska

  1. Ewa :: 23.10.2010 , 14:06

    Wiele wzruszeń. Piękna książka o szczęściu… Polecam też rozmowę: http://www.radiownet.pl/radio/wpis/10012/

Dodaj komentarz: