“Co widział pies”, Malcolm Gladwell

15.03.2011 
Kategoria: wywiad, #en, Gladwell Malcolm, książka, Znak, autor

“Co widział pies i inne przygody” (What the Dog Saw and Other Adventures); Malcolm Gladwell; Wydawnictwo Znak (2011) :: Maciej Kuźmicz i Jacek Santorski o książce. @YT. Poniżej: Malcolm Gladwell @YT, @YT.

Dlaczego jest tak wiele rodzajów musztardy, a tylko jeden ketchupu? Czy z reklam farb do włosów można poznać historię XX wieku? Czego możemy nauczyć się z teleshopu? Malcolm Gladwell znów zadziwia. W najnowszej książce olśniewa czytelników zarówno swoim talentem obserwowania rzeczywistości i wyciągania zaskakujących wniosków, jak i umiejętnością opowiadania zaskakujących historii. Rekonstruuje tragiczny lot Johnna F. Kennedyego Jr., demaskuje mit o genialnych profilerach FBI i wyjaśnia, jak możliwe było bankructwo Enronu.

Co widział pies… to zbiór olśnień. Przygotujcie się na nie!

“CO WIDZIAŁ PIES”, Malcolm Gladwell

GDZIE KUPIĆ?
:: Wydawnictwo Znak
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Malcolm Gladwell – publicysta „New Yorkera”. Jego reportaże o zachowaniu konsumentów, przestępczości w Nowym Jorku czy testach osobowości zdradzają zamiłowanie do socjologii, psychologii i marketingu. Wszystkie książki Gladwella okazywały się wielkimi bestsellerami, a magazyn „Times” uznał go za jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Ostatnio prawa do książki Błysk! kupiła nawet wytwórnia filmowa Universal. Gladwell pisze żywo i wciągająco, dzięki czemu szybko zyskał status guru w środowiskach marketingowych.

(nw)

Linki:

:: Malcolm Gladwell
:: Malcolm Gladwell - blog
:: Malcolm Gladwell - wikipedia

:: Wydawnictwo Znak

.

Komentarze

Dodaj komentarz: