“Przysięga milczenia”, Linda Castillo

7.03.2011 
Kategoria: Castillo Linda, #de, Sonia Draga, zwiastun, książka

“Przysięga milczenia” (Sworn to Silence); Linda Castillo; Wydawnictwo Sonia Draga (2011) :: Zwiastun książki (Die Zahlen der Toten) @YT.

W sennym i sielskim miasteczku Painters Mill w stanie Ohio żyją obok siebie od dwóch stuleci amisze i „Anglicy”. Przed szesnastu laty seria brutalnych morderstw zakłóciła jednak spokojne życie mieszkańców. Kate Burkholder, młoda amiska dziewczynka przetrwała wówczas atak ze strony Rzeźnika, ale na skutek tego okrutnego wydarzenia zdała sobie sprawę, że już nie należy do wspólnoty amiszów. Po kilku latach, już jako szefowa policji, przekonana, że zdążyła się pogodzić z wydarzeniami z przeszłości, prowadzi sprawę morderstwa młodej dziewczyny, której ciało znaleziono na zaśnieżonym polu. Kate poprzysięga, że schwyta zabójcę, zanim ten zaatakuje po raz kolejny, ale żeby tak się stało, musi zdradzić swoją rodzinę i amiską przeszłość – a także odkryć mroczny sekret, który może zniszczyć jej życie.

“PRZYSIĘGA MILCZENIA”, Linda Castillo

GDZIE KUPIĆ?
:: Wydawnictwo Sonia Draga
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Linda Castillo – bestsellerowa amerykańska autorka mająca na koncie kilkanaście kryminałów oraz książek o miłości, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród literackich, w tym Daphne du Maurier Award of Excellence czy Holt Medalion. Linda mieszka z mężem w Teksasie i pracuje obecnie nad kolejną książką, której akcja również toczy się w środowisku amiszów, a szefem policji jest Kate Burkholder.

(nw)

Linki:

:: Linda Castillo
:: Linda Castillo - facebook

:: Wydawnictwo Sonia Draga

.

Komentarze

Dodaj komentarz: