“Raz w życiu”, Cathy Kelly

7.03.2011 
Kategoria: Kelly Cathy, Sonia Draga, #en, zwiastun, książka

“Raz w życiu” (Once In A Lifetime); Cathy Kelly; Sonia Draga (2011) :: Zwiastun książki @YT. Poniżej Cathy Kelly @YT

Dom towarowy Kenny’s, ze swoją okazałą neobarokową fasadą bezsprzecznie nazwać można klejnotem w koronie irlandzkiego miasteczka Ardagh. Ingrid Fitzgerald, znana prezenterka telewizyjna, wie lepiej niż ktokolwiek inny, że jej mąż, cieszący się powszechnym szacunkiem właściciel Kenny’s, wkłada w ten rodzinny interes całe swoje serce i duszę. Stworzył dzięki temu wnętrze pełne elegancji i szyku, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Ingrid zawsze w godny podziwu sposób łączyła błyskotliwą karierę zawodową z życiem rodzinnym. Teraz, gdy dzieci opuszczają już gniazdo, odkrywa sekret, który poruszy ją do głębi.

Mądra, ciepła, pełna zrozumienia powieść, pełna cudownych postaci, które nasze czytelniczki kochają i z którymi się identyfikują.

“RAZ W ŻYCIU”, Cathy Kelly

GDZIE KUPIĆ?
:: Wydawnictwo Sonia Draga
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Cathy Kelly urodziła się w Belfaście, a dorastała w Dublinie. Zawsze marzyła, by zostać pisarką. Zanim wydała swoją pierwszą książkę Kobieta i kobieta (Wydawnictwo Amber 1999), pracowała jako redaktorka rubryki z poradami oraz jako recenzentka filmowa. Jej pierwsza powieść stała się bestsellerem i zapewniła Kelly miejsce wśród najlepszych autorek literatury kobiecej. Kolejne jej książki: Nigdy nie jest za późno (Amber 2000), Druga szansa (Amber, 2002), Czego ona chce (Amber, 2002), Zawsze i na zawsze (Sonia Draga, 2006) oraz Past Secrets kontynuują świetną passę, a Someone Like You została okrzyknięta romantyczną powieścią roku. Wszystkie książki Cathy Kelly zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Autorka mieszka w Wicklow w Irlandii wraz z partnerem i synami bliźniakami.

(nw)

Linki:

:: Cathy Kelly
:: Cathy Kelly - facebook

:: Wydawnictwo Sonia Draga

.

Komentarze

Dodaj komentarz: