“Historia. Poradnik maturalny”, Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała

22.03.2011 
Kategoria: Sikała Karolina, Adamkiewicz Sebastian, Erica, książka, autor

“Historia. Poradnik maturalny”; Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała; Wyd. PIW Erica (2010) :: Sebastian Adamkiewicz, @YT.

Matura z historii jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jak i z czego przygotować się do matury? Jak trafnie odpowiadać na pytania? Jak analizować źródła i napisać wypracowanie? Jak zdobyć jak najwięcej punktów? Na te pytania odpowiada poradnik maturalny z historii, przygotowany przez specjalistów z naszej redakcji. Poradnik dostosowany do potrzeb maturzystów zdających w 2011 i 2012 roku.

Autorami poradnika są: Sebastian Adamkiewicz — historyk (Uniwersytet Łódzki), publicysta i Karolina Sikała — nauczycielka, korepetytorka. Pracując w szkole, udzielając korepetycji czy publikując na łamach Histmag.org skutecznie pomogli wielu tysiącom maturzystów. Poradnik maturalny jest efektem ich wieloletnich zmagań z arkuszami maturalnymi. Poradnik uatrakcyjniają komiksowe ilustracje rysownika Michała Turajskiego. Nad przystępnością i rzetelnością treści pracowała ekipa doświadczonych dziennikarzy, redaktorów i korektorów z redakcji naszego portalu.

HISTORIA. PORADNIK MATURALNY
Sebastian Adamowicz, Karolina Sikała


GDZIE KUPIĆ?
:: Wyd. PIW Erica
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Sebastian Adamkiewicz - facebook
:: Karolina Sikała - facebook
:: Histmag.org

:: Polski Instytut Wydawniczy Erica

.

Komentarze

Dodaj komentarz: