“Dobrani”, Ally Condie

24.03.2011 
Kategoria: Condie Ally, #en, zwiastun, Prószyński i S-ka, autor

“Dobrani” (Mached); Ally Condie; Wydawnictwo Prószyński i S-ka (2011) :: Zwiastun książki @YT / Ally Condie @YT.

Cassia zawsze była przekonana, że Społeczeństwo wybiera dla niej to, co najlepsze: co powinna czytać, co oglądać, w co wierzyć. Kiedy więc podczas uroczystości Doboru na ekranie pojawia się twarz Xandera, Cassia nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie jest jej idealny partner… do chwili gdy następnego dnia w miejsce Xandera na ekranie wyświetla się przez moment twarz Ky’a Markhama.

.

Urzekający romans rozgrywający się w idealnym z pozoru świecie przyszłości, gdzie każdy wybór jest z góry przewidziany, gdzie nawet miłość jest pod kontrolą. Pierwszy tom nowej serii dla fanów Zmierzchu i Igrzysk śmierci.

Społeczeństwo mówi jej, że to drobna usterka, odosobniony przypadek, i że powinna się skupić na szczęśliwym życiu, które przyjdzie jej wieść z Xanderem. Lecz Cassia nie może przestać myśleć o Ky’u, a gdy oboje powoli zakochują się w sobie, zaczyna powątpiewać w nieomylność Społeczeństwa i staje przed trudną decyzją: musi wybrać pomiędzy Xanderem i Ky’em, pomiędzy życiem, jakie do tej pory znała, a drogą, którą nikt dotąd nie ośmielił się pójść.

“DOBRANI”, Ally Condie

GDZIE KUPIĆ?
:: Wydawnictwo Media Rodzina
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Ally Condie ukończyła Uniwersytet Birgham Young, gdzie specjalizowała się w nauczaniu języka angielskiego. Przez jakiś czas pracowała w szkole średniej w stanie Nowy Jork i Utah. Mieszka z mężem i trzema synami w pobliżu Salt Lake City w Utah.

(nw)

Linki:

:: Ally Condie
:: Ally Condie - facebook
:: Ally Condie - twitter
:: Matched

:: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

.

Komentarze

Dodaj komentarz: