“Termin”, Simon Kernick

31.03.2011 
Kategoria: Kernick Simon, #en, Albatros, książka, autor

“Termin” (Deadline); Simon Kernick; Wyd. Albatros Andrzej Kuryłowicz (2011) :: Simon Kernick @YT.

Andrea Devern, właścicielka dobrze prosperującej firmy, odbiera telefon od szantażysty. Anonimowy rozmówca informuje ją, że jej czternastoletnia córka Emma została porwana i żąda pół miliona funtów okupu w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. W przypadku zawiadomienia policji dziecko umrze wyjątkowo bolesną śmiercią. Mijają godziny. Kobieta zdaje sobie sprawę, że jej poślubiony dwa lata wcześniej mąż także zaginął. Czy mógł mieć coś wspólnego z porwaniem?


Deadline by Simon Kernick @YT

Choć intuicja podpowiada jej, że nie, bierze tę możliwość pod uwagę. Aby odzyskać ukochaną córkę gotowa jest zrobić wszystko – i to nie przebierając w środkach. Trup zaczyna ścielić się gęsto…

“TERMIN”, Simon Kernick

Gdzie kupić?
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Simon Kernick to obecnie jedna z największych gwiazd brytyjskiego thrillera. I zarazem autor, którego twórczość kojarzy się jednoznacznie z powieściami innego mistrza gatunku – amerykańskiego pisarza Harlana Cobena. Coben wyraża się o swoim koledze z najwyższym uznaniem, mówiąc m.in. „Kerning pisze z pedałem gazu wciśniętym do dechy. Trzymaj się mocno!”

(nw)

Linki:

:: Simon Kernick
:: Simon Kernick - facebook
:: Simon Kernick - wikipedia

:: Książki Wydawnictwa Albatros Andrzej Kuryłowicz

.

Komentarze

Dodaj komentarz: