“Co z Ciebie wyrośnie?”, Aleksandra i Daniel Mizielińscy

1.04.2011 
Kategoria: Mizieliński Daniel, Mizielińska Aleksandra, Dwie Siostry, zwiastun, książka, wywiad, autor

“Co z Ciebie wyrośnie?”; Aleksandra i Daniel Mizielińscy; Wyd. Dwie Siostry (2010) :: Zwiastun książki @YT. Poniżej Daniel Mizieliński @YT.

Nowatorska książka dla dzieci, w której zabawa łączy się z edukacją. Czy wulkanizator naprawia wulkany? Gdzie można spotkać nurka golfowego? Dlaczego hodowcy dżdżownic są potrzebni? Jak nazywa się lekarz drzew? Czy pisarz widmo straszy w bibliotece? Co ukrywa tajemnicza klientka? Gdzie pracuje wyciskacz węży? Nie znasz odpowiedzi? Przeczytaj Co z Ciebie wyrośnie? – wystrzałowy leksykon najbardziej oryginalnych, najciekawszych i najzabawniejszych zajęć i zawodów świata: od antypodysty do zwierzęcego fryzjera.


Daniel Mizieliński. Nagranie Znak Zorra: @YT.

Co z Ciebie wyrośnie?” to znakomita pożywka dla dziecięcej wyobraźni i inspiracja do snucia nieskrępowanych marzeń o własnej dorosłej przyszłości. Książka zachęca do zabawy, a przy tym w lekki sposób przekazuje młodym czytelnikom wiedzę z najróżniejszych dziedzin i pozwala im dostrzec bogactwo i różnorodność współczesnego świata.

“CO Z CIEBIE WYROŚNIE?”, Aleksandra i Dawid Mizielińscy

Gdzie kupić?
:: Wyd. Dwie Siostry
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, czyli HIPOPOTAM STUDIO - www.hipopotamstudio.pl – art dyrektorzy progresywnego i ultradźwiękowego studia dizajnerskiego.

(nw)

Linki:

:: Hipopotam Studio - Aleksandra i Daniel Mizielińscy
:: Hipopotam Studio - facebook
:: Co z Ciebie wyrośnie - strona ksiażki

:: Wydawnictwo Dwie Siostry

.

Komentarze

Dodaj komentarz: