“Gone. Kłamstwa”, Michael Grant

5.04.2011 
Kategoria: Jaguar, Grant Michael, patronat, #en, książka, zwiastun, autor

“Gone. Kłamstwa” (Gone. Lies); Michael Grant; Wyd. Jaguar (2010) :: Zwiastun książki @YT, @YT, @YT oraz Michael Grant @YT. Patronat Ksiazki.TV.

Minęło siedem miesięcy od dnia, w którym skończył się świat. Od dnia, w którym wszyscy dorośli zniknęli. Ale Apokalipsa dopiero się rozkręca. Sam i Astrid już wiedzą - z każdym dniem będzie tylko gorzej. Wszechobecny, niekończący się głód, uderzający do głów alkohol i dostęp do broni stanowią piorunującą mieszankę. Ale to nie wszystko. Jedna noc zmienia wszystko w Perdido Beach. Umarli wstają z grobów.


Gdy z zaświatów powraca znienawidzony przez wszystkich Drake, gdy Astrid toczy nierówną walkę z samozwańczą władzą, gdy Perdido Beach płonie, a “normalni” ruszają na “mutantów”, pojawia się ktoś, kto niesie nadzieję. Prorokini Orsay mówi, że nadzieją na ucieczkę z tego piekła jest śmierć, że tylko ona pozwala przekroczyć granicę ‘Etapu’… Przerażone dzieciaki zrobią wszystko, by uciec z Perdido Beach. Gdy desperacja przybiera na sile, hamulce są coraz mniejsze. Jak wiele czasu upłynie, nim w mieście dojdzie do zbiorowego samobójstwa?

.

“GONE. KŁAMSTWA”, Michael Grant

GDZIE KUPIĆ?
:: Wyd. Jaguar
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Michael Grant
:: Michael Grant - thefayz.com
:: Michael Grant - facebook
:: Michael Grant - twitter
:: Michael Grant - wikipedia

:: Seria: Gone - Jaguar (pl)
:: Seria: Gone - Egmont (uk)
:: Seria: Gone - Harper (us)
:: Seria: Gone - facebook (pl)
:: Seria: Gone - facebook (uk)
:: Seria: Gone - wikipedia (en)

:: Wydawnictwo Jaguar

.

Komentarze

Dodaj komentarz: