“Gone. Plaga”, Michael Grant

5.04.2011 
Kategoria: Jaguar, Grant Michael, patronat, #en, zwiastun, książka

“Gone. Plaga” (Gone. Plague); Michael Grant; Wydawnictwo Jaguar (2011) :: Zwiastun książki @YT, @YT. Patronat Ksiazki.TV.

Po Niepokoju, Głodzie i Kłamstwach przyszła pora na Plagę! Już w jutro - w środę, 6 kwietnia (dzień po premierze w USA!), do księgarń trafi czwarty tom kultowej postapokaliptycznej serii “Gone” Michaela Granta. Tym razem odcięte od świata nieprzenikalną barierą i pozostawione samym sobie dzieciaki będą musiały stawić czoła wyjątkowo obrzydliwej epidemii. Już pierwsze rozdziały książki przekonują czytelnika, że Grant nie odpuszcza i wymyślaniu okropności nie ma sobie równych.

Seria “Gone” wystartowała w Polsce jesienią 2009 roku i niedługo później zyskała szerokie grono zagorzałych wielbicieli. Rekomendowany między innymi przez Stephena Kinga, porównywany do Władcy much cykl opowiada o niewielkim miasteczku w Stanach, w którym, po katastrofie w elektrowni atomowej, znikli wszyscy dorośli. Pozbawieni opieki i przewodnictwa, młodzi mieszkańcy rajskiego Perdido Beach muszą na nowo zdefiniować swój świat i zmierzyć się nie tylko z banalnymi problemami dnia codziennego, ale również z niepoznanym…

Szybko okazuje się, że problemem są nie tylko głód i szerząca się anarchia, ale również dziwne, nadnaturalne moce, z którymi borykają się ci, którzy nie znikli. Świat ‘Etapu’ (Ekstremalnego Terytorium Alei Promieniotwórczej) jest środowiskiem skrajnie nieprzychylnym, pełnym zagrożeń, które mają tendencję do mutowania – ze śmiertelnie niebezpiecznych w jeszcze gorsze.

GONE to jedna z najczęściej i najobszerniej komentowanych serii w polskim Internecie, a wśród jej miłośników są nie tylko nastoletni czytelnicy, ale i ci, którzy okres adolescencji mają daleko za sobą. Grono fanów wciąż rośnie. Kolejny tom już w przyszłym roku!

“GONE. PLAGA”, Michael Grant

GDZIE KUPIĆ?
:: Wyd. Jaguar
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Michael Grant
:: Michael Grant - thefayz.com
:: Michael Grant - facebook
:: Michael Grant - twitter
:: Michael Grant - wikipedia

:: Seria: Gone - Jaguar (pl)
:: Seria: Gone - Egmont (uk)
:: Seria: Gone - Harper (us)
:: Seria: Gone - facebook (pl)
:: Seria: Gone - facebook (uk)
:: Seria: Gone - wikipedia (en)

:: Wydawnictwo Jaguar

.

Komentarze

Dodaj komentarz: