“Dom w chmurach”, Tomasz Wandzel

6.04.2011 
Kategoria: live, Wandzel Tomasz, Radwan, książka, autor

“Dom w chmurach”; Tomasz Wandzel; Wyd. Radwan (2011) :: Tomasz Wandzel @LiveStream: Transmisja LIVE odbyła się 6 kwietnia 2011, godz. 16.30-18.00.

Książka pisana w podróży o podróży. Gdzieś przeczytałem, że „życie ludzkie jest jedną wielką podróżą”. Każdy z nas podróżuje na swój sposób drogami, które sam wybiera. Nie wiemy, co czeka nas za zakrętem kolejnej godziny, albo na przystanku nadchodzącego dnia. Może to być radość, szczęście, miłość. Bywa też, że są to łzy, ból i rozczarowanie. Czasami spotykają nas sytuacje, których w pierwszej chwili nie rozumiemy. Musimy do nich dojrzeć, poczekać jak się czeka na autobus czy tramwaj. Innym razem mamy poczucie, że coś nas ominęło, spóźniliśmy się na pociąg jadący do stacji z napisem „szczęście”.

Nawet wtedy gdy wszystko, co mamy rozpada się pod ciosem chwili można z tego, co zostało zbudować coś innego, równie pięknego.

“DOM W CHMURACH”, Tomasz Wandzel

GDZIE KUPIĆ?
:: Wyd. Radwan
::: Allegro.pl

Tomasz Wandzel ur. 1975 r. w Głuchołazach. Od najmłodszych lat zapalony turysta górski. W 1998 roku traci wzrok. Cztery lata później rozpoczyna studia na UMK w Toruniu i angażuje się w działalność studenckiej gazety. Od 2004 roku mieszka wraz z żoną i dziećmi w Prabutach. Poza pracą zawodową publikuje reportaże oraz krótkie formy prozatorskie. W 2010 roku zajmuje I miejsce w ogólnopolskim konkursie na reportaż prasowy im. Macieja Szumowskiego. „Dom w chmurach” to jego debiutancka powieść.

(nw)

Linki:

:: Tomasz Wandzel - pinger
:: Tomasz Wandzel - facebook

:: Wydawnictwo Radwan

.

Komentarze

Dodaj komentarz: