“Muniek”, Grzegorz Brzozowicz, Zygmunt Staszczyk

8.04.2011 
Kategoria: Brzozowicz Grzegorz, Staszczyk Zygmunt, Czerwone i Czarne, muzyka, wywiad, książka

“Muniek. Grzegorz Brzozowicz rozmawia z Zygmuntem Staszczykiem”; Grzegorz Brzozowicz, Zygmunt Staszczyk; Wyd. Czerwone i Czarne (2011) :: Muniek Staszczyk (Polska24, TVP) @YT. Poniżej fragmenty spotkania z okazji premiery książki.

Pierwszy wywiad rzeka z buntownikiem polskiego rocka i dowód na niedawne słowa piosenki Muńka: „Nie jestem święty. Upadam, podnoszę się”. Kariera jego zespołu to pasmo sprzecznych doświadczeń, za które trzeba płacić cenę, także w życiu osobistym. Lider T. Love zdecydował się mówić o tej cenie.


Muniek Staszczyk i Janek Pęczak Empik, W-wa, 4 kwietnia 2011. @YT

“Świat rozrywki kreuje sztuczną rzeczywistość. Ja natomiast wyszedłem z realnego podwórka w Częstochowie i dlatego śpiewam o realu. Ludzie czują, że sprzedaję im prawdziwe, przeżyte przeze mnie emocje. Nie pasuję do towarzystwa narcyzów. Dostaję mnóstwo zaproszeń i wszystkie lądują w koszu. Nie dlatego że olewam ludzi, ale nie sprawia mi przyjemności mówienie wszystkim: „Ale jest fajnie”. Takie rozmowy mnie nudzą. Zresztą miałem dystans zawsze do takiego świata, nie jestem mocny w Internecie, nie siedzę na Facebooku. Perkoz uwielbiał te wszystkie party, piękne kobiety, celebrytów, blichtr…”

“MUNIEK”, Grzegorz Brzozowicz, Zygmunt Staszczyk

GDZIE KUPIĆ?
:: Wyd. Czerwone i Czarne
::: Selkar.pl
::: Nokaut.pl
::: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Muniek.com
:: MuniekBand - youtube
:: T. Love
:: Zygmunt Staszczyk - wikipedia

:: Wydawnictwo Czerwone i Czarne

.

Komentarze

Dodaj komentarz: