“Livia”, Anna Górecka

11.05.2011 
Kategoria: Górecka Anna, Wydaje.pl, patronat, ebook, książka, autor

“Livia”; Anna Górecka; Wydawnictwo Wydaje.pl (2011) :: Anna Górecka, @YT.

Sara Braun wygrywa konkurs literacki. Potencjał w pisarce zauważają wzięta menedżerka, Agata Wierzycka oraz szef znanego wydawnictwa. Mężczyzna decyduje się na wydanie książki o zbuntowanej młodzieży, a Agata bierze pod opiekę Sarę i jej powieść. “Moja generacja, rocznik 90″ już w pierwszych dniach sprzedaży staje się bestsellerem. Czterdziestoletnia menedżerka poddaje pisarkę drakońskim zasadom wychowania. Dziewczyna, która nie stroniła od narkotyków, przypadkowego seksu i kradzieży, z dnia na dzień staje się obiektem bacznych obserwacji swej menedżerki. Wszystko po to, by walczyć o międzynarodową karierę Sary. W naprowadzeniu na właściwą drogę pomagają zaprzyjaźnione psycholożka Wiola i lekarka Sylwia. Gdy wszystko wskazuje na to, że dziewczyna wykazuje chęć walki o swe zdrowie i karierę, na jaw wychodzi temat jej kolejnego dzieła. Marzenia dziewczyny od zawsze krążyły wokół napisania pełnometrażowego scenariusza do fabularnego filmu. W jednym z wywiadów wyjawia, że bohaterkami jej kolejnej historii są kapryśna gwiazda i surowa menedżerka, próbująca ratować karierę upadłej piosenkarki.

Między Agatą i Sarą sprawy zaczynają robić się napięte. Media spekulują, że młoda pisarka wykorzystała sylwetkę znanej menedżerki do swego scenariusza. Sama autorka podkręca atmosferę mówiąc, że historia obfituje w pikantne sceny erotyczne. Doświadczona Agata Wierzycka zaczyna zastanawiać się czy przypadkiem nie padła ofiarą manipulacji ze strony swojej klientki. Wraz z upływem dni i tygodni, tajemnicza Sara, staje się coraz bardziej impulsywna i wyniosła, co sprawia, że między kobietami rodzi się burzliwa wieź emocjonalna i prawdziwa lekcja pokory dla obu pań.

LIVIA, Anna Górecka

GDZIE KUPIĆ?
::: Wyd. Wydaje.pl

Anna Górecka absolwentka dziennikarstwa i geodezji. Dwukrotna laureatka stypendium dla Liderów Politechniki Koszalińskiej “Bądź aktywny”. W latach 2006-2010 v-ce prezes Akademickiego Klubu Filmowego PK Studnia. Członkinie Studenckiego Koła Dziennikarzy. Autorka 10 filmów prezentowanych na najważniejszych festiwalach kina niezależnego w Polsce (w tym na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni).

(nw)

Linki:

:: Anna Górecka
:: Anna Górecka - youtube
:: Anna Górecka - facebook
:: “Livia”, Anna Górecka - facebook

:: Wydawnictwo Wydaje.pl

Komentarze

Dodaj komentarz: