“Straż”, Marianne Curley

30.06.2011 
Kategoria: Jaguar, Curley Marianne, #en, zwiastun, książka, autor

“Straż. Strażnicy Veridianu” (Guardians of Time: The Named); Marianne Curley; Wydawnictwo Jaguar (2011) :: Zwiastun książki @YT, Marianne Curley @YT.

Ethan miał zaledwie cztery lata, kiedy została zamordowana jego starsza siostra, Sera. Teraz, dwanaście lat później, Ethan prowadzi podwójne życie. Z jednej strony jest zwyczajnym uczniem liceum w australijskim mieście Angel Falls. Z drugiej – niezwykle utalentowanym agentem organizacji nazywanej Strażą – strażnikiem czasu, którego misją jest chronienie historii. Nie wolno dopuścić, aby samolubna, nieobliczalna potęga zmieniła bieg przeszłych wydarzeń, aby w przyszłości ugruntować swoją władzę.

Tymczasem jednak Ethana spotyka zaszczyt, połączony z wielką odpowiedzialnością: zadanie wyszkolenia nowej Strażniczki. Gdyby jeszcze nie była młodszą siostrą jego byłego najlepszego przyjaciela…

Isabel prawie już zapomniała o chłopaku, w którym podkochiwała się jako dziecko. Nie widziała go od czasów, kiedy pokłócił się z jej bratem. Oczywiście o dziewczynę, piękną Rochelle, która wybrała Matta zamiast Ethana! Ale to nie ma znaczenia – Ethan i tak nie zauważa istnienia Isabel… Aż do dnia, kiedy przypadkowe zdarzenie postawiło jej świat na głowie. Czy to początki choroby psychicznej, czy też jest obdarzona jakimiś dziwnymi mocami? I co ma znaczyć to, że Ethan nagle szuka jej towarzystwa?

W pierwszym tomie trylogii Marianne Curley wraz z bohaterami wkraczamy do świata ukrytego wewnątrz naszego świata. Do rzeczywistości podróży w czasie i walki Porządku z Chaosem. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Co oznaczają słowa starożytnego proroctwa? Gdzie znajduje się starożytne miasto Veridian, kryjące sekrety dawno zaginionej cywilizacji?

“STRAŻ. Strażnicy Veridianu”, Marianne Curley

GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Jaguar
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Marianne Curley
:: Marianne Curley - wikipedia

:: Wydawnictwo Jaguar

Komentarze

Komentarze (2) do “Straż”, Marianne Curley

  1. scandal :: 15.08.2011 , 00:15

    Po tej książce miałam ogromny niedosyt. Raz że autorka nie rozwinęła kilku fajnych wątków. Dwa już natychmiast chciałabym dostać w ręce drugą część. Książka wciąga. Książka intryguje. Książka bawi. Napisana fajnym, lekkim językiem. Fabuła w wielu miejscach naprawdę zaskakuje. A zakończenia nie spodziewałam się wcale.

  2. Insert :: 15.08.2011 , 17:06

    Nie mogę doczekać się kolejnej części! Po przeczytaniu “Straży”, czuję straszny niedosyt i chcę więcej Strażników. Chcę już wrzesień i chcę mieć już “Mrok”. Mam nadzieję, że na trzecią część nie trzeba będzie czekać aż tyle:)

Dodaj komentarz: