“Miasteczko Divine”, David Baldacci

5.07.2011 
Kategoria: Buchmann, Baldacci David, #en, zwiastun, książka

“Miasteczko Divive” (Divine Justice); David Baldacci; Wyd. Buchmann (2011) :: Zwiastun książki @YT.

John Carr, znany pod pseudonimem Oliver Stone jest najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Ameryce. Zastrzelił ludzi, którzy zniszczyli jego życie. Ścigają go za to służby bezpieczeństwa. Tymczasem mistrz szpiegów – Macklin Hayes rozgrywa osobistą grę w kotka i myszkę. On, bardziej niż ktokolwiek inny, chce raz na zawsze pozbyć się Johna Carra. Członkowie Klubu Wielbłądów ryzykują wszystkim, aby ocalić swego przyjaciela i nieoficjalnego lidera grupy. Stone, uciekając przed demonami przeszłości i starając się wymknąć obławie trafia do górniczego miasteczka Divine w Wirginii. Niestety, okazuje się, że nowy świat, do którego przybył, jest tak samo krwawy i pełen przemocy, jak ten, który zostawił za sobą.

Jest to ostatni z cyklu 4 thrillerów, zapoczątkowanego “Klubem wielbłądów”, którego bohaterami jest czwórka tropicieli przekrętów amerykańskiej administracji, a przywódcą dynamiczny “Oliver Stone”. Stone, który zagraża interesom wszechwładnych polityków, staje wobec śmiertelnego zagrożenia.

“MIASTECZKO DIVINE”, David Baldacci

GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Buchmann
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

David Baldacci ur. w 1960 roku w Richmond, w stanie Wirginia; prawnik i pisarz. Z racji wykształcenia i uprawianego gatunku literackiego porównywany jest do Johna Grishama. Największą sławę przyniósł mu debiutancki thriller Władza absolutna (1996), który sprzedano w ponad dwumilionowym nakładzie. Powieść ta została zekranizowana przez Clinta Eastwooda. Dwa lata później Baldacci wydał następną książkę pt. Dowód prawdy. Oprócz powieści sensacyjnych, Baldacci pisze także książki obyczajowe. Można wśród nich znaleźć takie tytuły, jak Studnia życzeń, czy Zdążyć na Boże Narodzenie. Większość jego powieści można odnaleźć na listach amerykańskich i europejskich listach bestsellerów. Zostały przetłumaczone na blisko 40 języków i wydane w ponad 80 krajach.

(nw)

Linki:

:: David Baldacci
:: David Baldacci - facebook
:: David Baldacci - twitter
:: David Baldacci - youtube
:: David Baldacci - wikipedia

:: Wydawnictwo Buchmann

Komentarze

Dodaj komentarz: