“Bieganie metodą Gallowaya”, Jeff Galloway

8.09.2011 
Kategoria: Sensus, Galloway Jeff, #en, książka, autor

“Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się dobrym zdrowiem i doskonałą formą!” (Galloway’s Book on Running), Jeff Galloway, Wyd. Sensus (2011) :: O bieganiu metodą Gallowaya rozmawiają Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski @YT. Poniżej Jeff Galloway @YT.

Jesteś wiecznie zabiegany? Męczy Cię nieustanna gonitwa za pieniędzmi? Masz dość wyścigu szczurów? Odstresuj się i zacznij biegać — dla czystej przyjemności! Bieganie jest dobre na wszystko! Pomaga zrzucić zbędne kilogramy, poprawia sprawność, zapewnia dobre samopoczucie, wzmacnia zdrowie. Nie musisz kupować kosztownych karnetów na siłownię, by cieszyć się doskonałą formą — i to przez cały rok.

Przekazujemy Ci kompletny przewodnik po świecie biegów, który oprócz wielu praktycznych informacji zawiera również programy przygotowań do trzech rodzajów wyścigów — biegu na 5 km, biegu na 10 km oraz półmaratonu. Jeśli jesteś nowicjuszem, dowiesz się, jak rozpocząć bieganie i wytrwać w nim. Jeśli jesteś biegaczem wyczynowym, znajdziesz tu poważne rady dotyczące zaawansowanego treningu (między innymi jak lepiej przygotować się do wyścigów i uniknąć kontuzji związanych z nadmiernym wysiłkiem). Weterani zawodów odkryją z kolei nowe pomysły w zakresie strategii stosowanych na trasie biegu, które w przyszłości przyniosą poprawę wyników.

Wznieś się ponad ograniczenia! Dzięki determinacji, cierpliwości i wytrwałości możesz stać się znakomitym biegaczem. Niezależnie od tego, jakie są Twoje umiejętności i jak wysoko mierzysz, powinieneś biegać inteligentnie, dbać o zdrowie i siłę, pilnować wagi, biegać w należytej kondycji, unikać kontuzji i czerpać z tego przyjemność.

Książka ta zachęci Cię do działania i podtrzyma Twoją motywację tak, że bieganie stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu na całą resztę życia!

- Rozciąganie, ćwiczenia wzmacniające i trening mieszany.
- Programy codziennego i cotygodniowego kilometrażu.
- Najaktualniejsze informacje na temat odżywiania.
- Treningi w skrajnym upale i na zimnie.
- Analizy kontuzji i ich leczenia.
- Motywacja i trening mentalny.
- Dobór odpowiedniego obuwia.
- Bieganie po czterdziestce.
- Tabela przewidywania wyników wyścigu.

.

BIEGANIE METODĄ GALLOWAYA, Jeff Galloway

GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Sensus
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Jeff Galloway
:: Jeff Galloway - facebook
:: Jeff Galloway - twitter
:: Jeff Galloway - blog
:: Jeff Galloway - linkedin
:: Jeff Galloway - wikipedia

:: DoBiegu.pl

:: Wydawnictwo Sensus

Komentarze

Dodaj komentarz: