“Goraczka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, Tomek Michniewicz

3.01.2012 
Kategoria: Michniewicz Tomek, Modny Kraków, zwiastun, Otwarte, książka, autor

“Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, Tomek Michniewicz, Wydawnictwo Otwarte (19.10.2011) :: Zwiastun książki @YT. Poniżej Tomek Michniewicz.

Poszukiwacze skarbów. Szaleni naukowcy i ekscentryczni milionerzy, ryzykanci, złodzieje i oszuści. Tomek Michniewicz wprowadza nas w ich świat – pełen zatopionych galeonów, hiszpańskiego złota, śmiertelnych pułapek, świszczących kul i zawiłych intryg. W zamknięty krąg najsłynniejszych łowców skarbów. Opowieść o obsesji, która ogarnia ludzi szukających bogactwa. O tym, do czego są zdolni i jak daleko potrafią się posunąć, zaślepieni gorączką złota.


Tomasz Michniewicz i poszukiwacze skarbów, Modny Kraków @YT.

Emocjonalna historia o ludzkich słabościach. Ta książka to przygodowy reportaż z afrykańską sawanną i karaibskimi plażami w tle. Znajdziecie w niej skarby zakopane na tropikalnych wyspach i szmaragdy ukryte w starych hiszpańskich kopalniach. Strzelaniny, zdrady, więzienia… Możecie uznać, że to wymysł hollywoodzkich scenarzystów. Nie. Ta historia jest prawdziwa w najdrobniejszych szczegółach.

“GORĄCZKA. W świecie poszukiwaczy skarbów”
Tomek Michniewicz


GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Otwarte
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

Tomek Michniewicz . Dziennikarz, fotograf i zapalony backpaker. Autor audycji podróżniczej “Trójka przekracza granice” w Programie III Polskiego Radia oraz pierwszego polskiego programu o backpackingu “Dziko i tanio” w Radiu Bis. Redaktor naczelny portalu KoniecSwiata.net. Publikował w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Podróżach” i „Playboyu”. W pierwszą wyprawę wyruszył jako nastolatek − dotychczas odwiedził ponad 30 krajów. Jako jedyny zachodni dziennikarz widział demonstracje, które doprowadziły do obalenia króla Nepalu Gyanendry w 2008 roku. Spędził cały dzień w więzieniu o zaostrzonym rygorze w San Quentin (bez ochrony), był także w bazie amerykańskich sił powietrznych i laboratorium NASA.

(nw)

Linki:

:: Tomek Michniewicz
:: Tomek Michniewicz - facebook

:: Wydawnictwo Otwarte

Komentarze

Komentarze (1) do “Goraczka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, Tomek Michniewicz

  1. Mała :: 27.10.2011 , 15:44

    Po tym co o książce mówi Tomek zapowiada się ciekawie: www.peron4.pl/tomek-michniewicz-goraczka-zlota-dotyka-w-koncu-kazdego/ Po Samsarze zresztą też.

Dodaj komentarz: