“Podróże małe i duże”, Wojciech Mann, Krzysztof Materna

5.11.2011 
Kategoria: Materna Krzysztof, Mann Wojciech, książka, Znak, autor

“Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami”, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Wyd. Znak (2011) :: Wojciech Mann i Krzysztof Materna @YT.

Podwójna dawka humoru - najzabawniejsze podróże Manna i Materny. Prywatne wspomnienia duetu, który stworzył niezapomniane programy, m.in. MdM, Za chwilę dalszy ciąg programu i M kwadrat. Absurdy PRL-u oraz niewiarygodne historie, które choć prawdziwe, brzmią jak wymyślone przez satyryka. Opowieści z czasów, gdy podróż „Stefanem Batorym” otwierała bramy wielkiego świata. Jak autorzy zostali potraktowani przez sycylijską mafię? W jaki sposób wprowadzili cła na plastikowe dywany? Na co prawdziwi mężczyźni wydają pieniądze w Acapulco? Po bestsellerowym RockMannie kolejna książka, która wzrusza jak wspomnienia z młodości, a śmieszy bardziej niż niejedna komedia.

“”PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”
Wojciech Mann, Krzysztof Materna


GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Znak
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Wojciech Mann - facebook
:: Wojciech Mann - wikipedia
:: Krzysztof Materna - facebook
:: Krzysztof Materna - wikipedia

:: Wydawnictwo Znak

Komentarze

Komentarze (3) do “Podróże małe i duże”, Wojciech Mann, Krzysztof Materna

  1. Karina :: 14.11.2011 , 21:02

    Czytałam RockManna i tej książki również nie mogłam sobie odmówić. Chłopaki z MdMu dalej nie stracili humoru, ich młodzieńcze historie i perypetie napisane zostały barwnym i również niezwykle zabawnym językiem. Szybko się czyta i przenosi w czasie, choć trzeba przyznać widzianym przez pryzmat dwóch inteligentnych łobuzów, którzy jak sami przyznają, napisali tą książkę dla zabawy i pieniędzy.

  2. Marta :: 15.11.2011 , 22:44

    Mnie też się szalenie podobała ta książka, uwielbiam poczucie humoru Wojciecha Manna i jego dystans do samego siebie, który wyraża się tu szczególnie w podpisach pod zdjęciami. Wszystko w “Podróżach małych i dużych” jest ciekawe i zabawne, tylko pozazdrościć panom miejsc, które odwiedzili, lekkiego pióra, no i przyjaźni, która ich łączy.

  3. Jarvan :: 22.11.2011 , 18:58

    Filmiki to tylko skromny pokaz umiejętności obu panów. Więcej takiego humoru jak i przezabawnych anegdot w samej książce :) mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze jedna książka :)

Dodaj komentarz: