“Magiczne drzewo. Olbrzym”, Andrzej Maleszka

28.11.2011 
Kategoria: Maleszka Andrzej, konkursy, zwiastun, książka, Znak

“Magiczne drzewo. Olbrzym”, Andrzej Maleszka, Znak (2011) :: Zwiastun książki @YT.

Kuki zostaje obdarzony nadludzką siłą, by pokonać olbrzyma o siedmiu wcieleniach. Wędrują z nim mądra Gabi, gracz komputerowy Blubek i gadający pies. Walczą ze zwierzomaszynami, stalowym ptakiem i pożeraczem światła. W dalekiej Azji szukają tajemniczego domu pilnowanego przez złotego tygrysa. Powieść w tempie gry komputerowej, pełna przygód i humoru. Nie można się od niej oderwać! Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.


Magiczne Drzewo. Olbrzym - spot konkursowy @YT

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A przy okazji opowiadają o ważnych sprawach. Odkryj także Tajemnicę mostu i Czerwone krzesło. Każdą powieść można czytać niezależnie, nie znając innych części.

“MAGICZNE DRZEWO. OLBRZYM”
Andrzej Maleszka


GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Znak
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Skapiec.pl :: Allegro.pl

Andrzej Maleszka reżyser i scenarzysta słynnego serialu TV dla dzieci Magiczne Drzewo nagrodzonego Emmy Award, niedawno ukończył pełnometrażowy film zatytułowany „Magiczne Drzewo. Opowieść 1. Czerwone krzesło”, którego premiera nastąpi we wrześniu 2009. Maleszka jest również autorem powieści o tym samym tytule, która powstała na podstawie scenariusza filmu.

(nw)

Linki:

:: Magiczne drzewo
:: Magiczne drzewo - facebook
:: Andrzej Maleszka - Film Polski
:: Andrzej Maleszka - Wikipedia

:: Wydawnictwo Znak

Komentarze

Dodaj komentarz: