“Poszukiwany żywy lub martwy”, Tom Clancy

11.01.2012 
Kategoria: Buchmann, Clancy Tom, #en, zwiastun, książka, autor

“Poszukiwany żywy lub martwy” (Dead or Alive), Tom Clancy, Wyd. Buchmann (2012) :: Dead or Alive trailers @YT @YT / Poniżej Tom Clancy @YT.

Podczas gdy Jack Ryan senior – były prezydent USA, zajęty jest pisaniem pamiętników, jego syn pracuje dla agencji wywiadowczej Kampus. Antyterroryści John Clark i Domingo Chavez zostają wysłani na wcześniejszą emeryturę i muszą opuścić międzynarodowy zespół Tęcza oraz szeregi CIA. Karierowicze polityczni, nominowani przez nowego prezydenta Edwarda Kelty’ego, dezorganizują pracę agencji mających chronić Stany Zjednoczone.

Żołnierze dobrze służący swemu krajowi i walczący z terrorystami oskarżani są o zbrodnie wojenne. Tymczasem Emir i jego Umajjadzka Rada Rewolucyjna organizują wielką akcję wymierzoną w Amerykę. Czy działająca nieoficjalnie agencja wywiadowcza Kampus zdoła powstrzymać islamskich terrorystów? Czy Clark i Chavez powrócą do gry? Czy Jack Ryan junior odziedziczył po ojcu talenty analityczne? Tom Clancy, jeden z ojców powieści sensacyjnej, udowadnia, że pozostaje niekwestionowanym królem gatunku.


Tom Clancy’s Dead or Alive trailer @YT.


Tom Clancy Dead or Alive - London, 2010 @YT

“POSZUKIWANY ŻYWY LUB MARTWY”, Tom Clancy

GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Buchmann
Szukaj też na: Selkar.pl :: Nokaut.pl :: Skapiec.pl :: Allegro.pl

(nw)

Linki:

:: Tom Clancy
:: Tom Clancy - facebook
:: Tom Clancy - wikipedia

:: Fabryka Sensacji
:: Wydawnictwo Buchmann

Komentarze

Komentarze (3) do “Poszukiwany żywy lub martwy”, Tom Clancy

  1. magdak :: 13.01.2012 , 22:21

    Zapowiada się bardzo ekscytująca lektura…

  2. panna :: 19.01.2012 , 18:26

    Połowę mam już przeczytaną… Jak na razie jest znakomita, jak wszystkie inne powieści Toma Clancy. No i tematyka- islamski terroryzm i polityka Waszyngtonu. Podziękowania dla wydawnictwa Buchmann za umożliwienie Jackowi Ryanowi powrotu na scenę… czytelniczą. :)

  3. paul :: 13.02.2012 , 10:07

    Świetna książka! Uwielbiam Clancyego.

Dodaj komentarz: