“A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata?”, Andrea Tornielli, Gaeta Saverio

2.03.2012 
Kategoria: Saverio Gaeta, Tornielli Andrea, recenzja, książka, Znak

“A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata?” (A.D. 2012. La donna, il drago e l’Apocalisse), Andrea Tornielli, Gaeta Saverio, Wyd. Znak (2012) :: Marek Horodniczy: Czy żyjemy w czasach ostatecznych? @YT.

Głośna książka Andrei Torniellego, autora bestsellerowego Santo subito!. Klęski żywiołowe, kryzys ekonomiczny, upadek moralności, epidemie, katastroficzne przepowiednie fałszywych proroków. Czy to wszystko jest zapowiedzią bliskiego końca naszych czasów? W ciągu ostatnich dwustu lat wybrane osoby poznały niezwykłe proroctwa dotyczące przyszłości, które wkrótce się sprawdzały. Co przekazała ludzkości Maryja przy Rue du Bac, w La Salette, Lourdes, Fatimie, Medjugorje, Kibeho, Civitavecchia i wielu innych miejscach?


O. dr Mirosław Adaszkiewicz: jakie wnioski płyną z lektury “A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata” @YT.

Czy ujawniono całość trzeciej tajemnicy fatimskiej? Co zawierają ostatnie proroctwa, w których Maryja zapowiedziała m.in. wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, wybuch wojny w Jugosławii i zamachy terrorystyczne w Nowym Jorku?


O. dr Mirosław Adaszkiewicz: o przepowiedniach końca świata @YT.


Marek Zając @YT.

Tylko dzięki tej książce możesz uzyskać odpowiedź na te i wiele innych nurtujących pytań. Nic dziwnego, że książka Andrei Torniellego i Saveria Gaety wywołała tak wielkie poruszenie we Włoszech.

“A.D. 2012. CZY NADCHODZI KONIEC ŚWIATA?”
Andrea Tornielli, Gaeta Saverio


GDZIE KUPIĆ? - Wydawnictwo Znak
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skapiec :: Allegro

Andrea Tornielli (ur. 1964) - włoski pisarz i dziennikarz katolicki. Współpracował z dziennikiem „Il Sabato”. Obecnie jest watykanistą miesięcznika katolickiego „Il Timone”. Opublikował wiele książek o tematyce historycznej i religijnej, które przełożono na wiele języków. W Polsce ukazały się m.in.: Papieże a wojna; Ratzinger, strażnik wiary; Zmartwychwstanie: tajemnice, legendy i prawda; Dziecię Jezus: tajemnice, legendy i prawda o Narodzeniu, które zmieniło bieg historii; Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły; Santo subito!

Saverio Gaeta (ur. 1958) - włoski pisarz i dziennikarz, absolwent nauk o komunikacji społecznej. Pełni funkcję redaktora naczelnego tygodnika „Famiglia Cristiana”, był redaktorem dziennika „L’Osservatore Romano” i kierownikiem miesięcznika „Jezus”. Wśród jego książek, z których wiele doczekało się tłumaczenia na inne języki, znajdują się biografie Ojca Pio, papieża Jana XXIII, Matki Teresy z Kalkuty i eseje poświęcone cudom i życiu duchowemu.

(nw)

Linki:

:: Andrea Tornielli
:: Andrea Tornielli - twitter
:: Andrea Tornielli - wikipedia

:: Saverio Gaeta
:: Saverio Gaeta - wikipedia

:: Wydawnictwo Znak

Komentarze

Dodaj komentarz: