“Zdobądź więcej”, Stuart Diamond

13.04.2012 
Kategoria: #en, Diamond Stuart, reklama, książka, Literackie, autor

“Zdobądź więcej”, Stuart Diamond, Wydawnictwo Literackie :: Reklama książki @YT.

Rozmawiaj tak, by osiągnąć w życiu to, co chcesz – a nawet więcej! W pracy wywalczysz podwyżkę, a w domu błyskawicznie namówisz swoje dziecko, aby bez płaczu poszło spać! To książka dla wszystkich. Dla biznesmenów, polityków, urzędników, studentów, rodziców… dla wszystkich, bo każdego dnia wchodzimy w relacje z innymi ludźmi i prowadzimy negocjacje. A często nie wiemy, jak to robić. Dzięki tej książce: nauczysz się, jak osiągnąć więcej w pracy; poznasz sposoby rozwiązywania najtrudniejszych nawet problemów – sekretem są ludzie i to, czy rozpoznasz kierujące nimi cele oraz emocje; nauczysz się radzić sobie z kłopotami w związkach, lepiej dogadasz się ze swoimi dziećmi i rodzicami.


Stuart Diamond @YT.

Zdobądź więcej to atrakcyjny poradnik dla tych, którzy w życiu chcieliby osiągnąć więcej: więcej zarabiać, odnosić większe sukcesy w pracy, mieć większy wpływ na swoje decyzje i z większym skutkiem dogadywać się z najbliższymi.


Stuart Diamond @YT.

Diamond pokazuje, że wszystko, co mogliśmy do tej pory przeczytać w poradnikach na temat negocjowania, nie do końca sprawdza się w codziennym życiu. Przedstawia dwanaście prostych strategii negocjacyjnych i uczy definiować cele. Pisze też, co powinniśmy zmienić w nastawieniu wobec ludzi, jak radzić sobie z emocjami i jak negocjować w atmosferze braku zaufania. Co ciekawe, zdaniem Diamonda czasem podczas negocjacji warto z czegoś zrezygnować, a nawet nic nie zyskać, po to, aby zbudować dobre relacje z naszym partnerem, co pozytywnie zaowocuje w przyszłości.

W każdym rozdziale podaje przykłady (ponad 400 prawdziwych historyjek i anegdot!) prowadzonych właściwie i niewłaściwie pertraktacji na arenie międzynarodowej, w kręgu rodzinnym i w firmie. W ten sposób pokazuje, jak ważna jest sztuka negocjacji w codziennym życiu.

ZDOBĄDŹ WIĘCEJ, Stuart Diamond, Wyd. Literackie (2012)
Getting more: How to Negotiate to Achieve Your Goals in the Real World

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwa Literackie
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skapiec :: Allegro

Stuart Diamond - jeden ze światowych autorytetów w dziedzinie negocjacji. Wykładowca akademicki w Stanach Zjednoczonych (Wharton Business School zajmuje pierwsze miejsce w rankingu uczelni ekonomicznych na świecie ogłaszanym przez “The Financial Times”) – jego specjalność to prawo i etyka w biznesie. W czasie swej kariery doradzał 40 rządom i blisko 500 firmom, w tym tak ogromnym korporacjom jak Google, Microsoft, czy J. P. Morgan. Jego metody negocjacyjne zostały zastosowane w 2008 roku do zakończenia strajku scenarzystów w Hollywood. Diamond ma także doświadczenie w pracy dziennikarza (w 1986 roku jako jeden z reporterów “New York Timesa” otrzymał nagrodę Pulitzera za teksty o śledztwie po katastrofie promu Challenger).

(nw)

Linki:

:: Stuart Diamond
:: Stuart Diamond - twitter
:: Stuart Diamond - facebook
:: Stuart Diamond - linkedin

:: Wydawnictwo Literackie

Komentarze

Dodaj komentarz: