“Namibia”, Anna Olej-Kobus, Krzysztof Kobus

25.04.2012 
Kategoria: Kobus Krzysztof, Olej-Kobus Anna, zwiastun, National Geographic, książka

“Namibię. 9000 km afrykańskiej przygody”, Anna Olej-Kobus, Krzysztof Kobus, Wyd. National Geographic :: Zwiastun książki @YT.

To pierwsza książka jaka ukazała się w Polsce pokazująca różnorodność tego niezwykłego kraju. Relacja napisana barwnie i z humorem pozwala czytelnikowi na odkrywanie fascynujących miejsc oraz pokazuje codzienność i afrykańskie realia podróży z dziećmi. Jeśli nie wiesz: dlaczego wakacje kłują, jak znaleźć supermarket na pustyni, jak dbają o higienę kobiety, które nigdy się nie myją, co zaśpiewać Buszmenom przy ognisku, czy ryczące wydmy naprawdę ryczą, jak szukać diamentów? Koniecznie zajrzyj do tej książki! Książka zdobyła nagrodę “TRAVELER 2011 - Podróżnicza Książka Roku 2011″.

TRAVELER 2011


Travelery 2011 @YT.

PODRÓŻNICZA KSIĄŻKA ROKU 2011 - za wydaną w 2011 roku książkę, która w najlepszy sposób rozszerza czytelnikom horyzonty geograficzne i kulturowe dla: Anny Olej-Kobus, Krzysztofa Kobusa za Namibię. 9000 km afrykańskiej przygody.
Pierwsza w Polsce książka opisująca Namibię. Ale nie z tego powodu zdobyła Travelera 2011. Pozycja Anny Olej-Kobus i Krzysztofa Kobusa, fotografów i dziennikarzy, ma wszystko, co dobra literatura podróżnicza mieć powinna: ciekawą historię, reporterskie spostrzeżenia, porady dla początkujących włóczykijów, świetne zdjęcia i subtelny humor. Jakby tego było mało, na stronach pojawia się dwóch małych chłopców, synów autorów – to oni stają się głównymi bohaterami książki.

“NAMIBIA, 9000 KM AFRYKAŃSKIEJ PRZYGODY”
Anna Olej-Kobus, Krzysztof Kobus, Wyd. National Geographic (2011)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwa National Geographic
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skapiec :: Allegro

Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus – podróżnicy, fotografowie i dziennikarze, którzy łączą pasję poznawania i opisywania świata. Są autorami zdjęć do blisko 25 albumów (z czego większość poświęconych jest Polsce), gdyż uważają, że nasz kraj jest absolutnie niezwykły i wart dokładnego poznania. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły i książki. Od kiedy ich rodzina powiększyła się podróżują z dziećmi. Michaś podczas pierwszego roku życia przejechał 35 000 km od Bugu do Odry i od Bałtyku po Tatry podczas pracy nad albumem Polska wielu kultur, zaś gdy na świecie pojawił się Staś okazało się, że podróżowanie z dwójką dzieci jest nadal możliwe, choć wymaga nieco więcej logistyki. Efektem licznych doświadczeń zebranych podczas podróży było stworzenie portalu Małego Podróżnika.

(nw)

Linki:

:: Namibię. 9000 km afrykańskiej przygody - facebook
:: TravelPhoto.pl
:: TravelPhoto.pl - facebook
:: MalyPodroznik.pl
:: Travelery 2011

:: Wydawnictwa National Geographic

Komentarze

Dodaj komentarz: