“Wszystkie kobiety don Hułana”, Maciej Bennewicz

26.04.2012 
Kategoria: Bennewicz Maciej, Gruner + Jahr, zwiastun, spotkanie, autor

“Wszystkie kobiety don Hułana”, Maciej Bennewicz, Wyd. G+J :: Zwiastun książki @YT.

Don Hułan zaginął. Zrozpaczona matka prosi o pomoc licealnego kolegę syna - Piotra Glucka. Prywatne śledztwo pociąga za sobą trudny powrót w rodzinne strony. Odżywają dawno zapomniane relacje i demony przeszłości… Całe życie Piotra zostaje przewrócone do góry nogami, zaś poszukiwania kolegi stają się pretekstem do poszukiwania… siebie samego. Piotr odkryje, że nic nie dzieje się przypadkowo.


Maciej Bennewicz, Łódź, Empik Manufaktura, 24.04.2012. Łukasz Głowacki @YT.

Niezwykła powieść z wątkami psychologicznymi, której autor mówi wprost: dla osób lubiących się za kimś chować toksyczni ludzie są jak wódka dla alkoholika. W historię don Hułana uwikłane są zarówno kobiety, które - pozornie słabe i chore - zapędzają mężczyzn w ślepe uliczki, jak i mężczyźni poszukujący swojej tożsamości.


Maciej Bennewicz @YT.

“WSZYSTKIE KOBIETY DON HUŁANA”
Maciej Bennewicz, Wyd. G+J (2012)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwa G+J
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skapiec :: Allegro

Maciej Bennewicz (ur. 1961) - menedżer, trener, coach, socjolog ze specjalizacją z psychologii. Dyrektor rozwoju w firmie Norman benett Group. Założyciel, dyrektor programowy i wykładowca w Norman Benett Academy – organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Współtwórca i prezes polskiego oddziału stowarzyszenia European Mentoring & Coaching Council (EMCC). Autor licznych artykułów prasowych oraz poradników z dziedziny coachingu. Miłośnik malarstwa, kotów i realizmu magicznego.

(nw)

Linki:

:: Maciej Bennewicz
:: Maciej Bennewicz - facebook
:: Maciej Bennewicz - goldenline

:: Wydawnictwa G+J

Komentarze

Dodaj komentarz: