“Webshows. Sekrety wideo w Internecie”, Krzysztof Gonciarz

27.04.2012 
Kategoria: KG Tofu Media, Gonciarz Krzysztof, zapowiedź, książka, autor

“WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie”, Krzysztof Gonciarz, Wyd. KG Tofu Media :: Krzysztof Gonciarz @YT.

Poznaj kulisy wideo w Internecie. W dzisiejszych czasach jeden człowiek z kamerką internetową może być popularniejszy niż cała stacja telewizyjna. To coś nigdy wcześniej niespotykanego – ludzie działający samodzielnie bądź w bardzo małych zespołach zdobywają serca milionów widzów, używając prostych środków i innowacyjnych pomysłów. Poznaj kulisy pracy, w której jedna osoba jest producentem, prezenterem, lektorem, montażystą i każdym innym członkiem ekipy telewizyjnej! Dowiedz się, jak powstają najpopularniejsze webshows w Polsce i wspólnie z autorem zastanów się nad przyczynami ich sukcesów. - Co powoduje, że telewizyjny sprzęt za setki tysięcy złotych jest w sieci niemal bezwartościowy? Dlaczego Let’s Playe są popularniejsze niż videorecenzje? Dlaczego Minecraft stal się taki popularny na YouTube? I czy przypadkiem jest fakt, że dużą część popularnych autorów sieciowego video stanowią gracze? Co odróżnia dobrze wyprodukowany film od filmu, który zdobywa popularność?

WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie to pierwsza na polskim rynku książka odsłaniająca kulisy pracy nad wideo w sieci. - Czym różni się webowe wideo od telewizji? - Kim jest twórca internetowego wideo i jak możesz się stać nim Ty? - Jak tworzyć treści, które znajdą setki tysięcy widzów? - Jak wykorzystać wideo w PR i kreacji marki?

Ta książka zapewni dużo zabawy wszystkim twórcom i fanom webowych filmów, którzy chcą poznać mechanizmy rządzące tym nowym medium! Czytelnicy poznają trochę teorii i trochę praktyki, a także przeczytają wypowiedzi i wskazówki od najpopularniejszych twórców webowego wideo w Polsce, m.in. LekkoStronniczych, RockAlone2k, ROJO, CTSG czy MaturaToBzdura.tv.

“WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie”
Krzysztof Gonciarz, Wyd. KG Tofu Media (lipiec 2012)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwo KG Tofu Media
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skapiec :: Allegro

Krzysztof Gonciarz (ur. 1985) jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów webowego video w Polsce. Od 2007 roku nadzorował produkcję ponad 2500 wideo, które łącznie oglądano w Polsce niemal 100 milionów razy. Jest głównym producentem tvgry.pl, jednej z najpopularniejszych w Polsce internetowych telewizji tematycznych, zarządza też jednymi z najchętniej oglądanych kanałów na polskim YouTube.

(nw)

Linki:

:: Krzysztof Gonciarz
:: Krzysztof Gonciarz - youtube
:: Krzysztof Gonciarz - facebook
:: Krzysztof Gonciarz - goldenline

:: Webshows.pl

Komentarze

Dodaj komentarz: