“Takie one są”, Dr Marek

13.09.2012 
Kategoria: Doktor Marek, WFW, muzyka, książka, autor

“Takie one są. Poradnik dla facetów”, Dr Marek, Wyd. WFW :: Premiera książki @YT.

Muszę się niechętnie przyznać, że do napisania tych kilku słów o rzeczach ważnych, ale w nieco żartobliwej formie i z niezbędnym w tych sprawach dystansem, skłoniło mnie wrodzone lenistwo i troska o własne zdrowie. Nie wiem dlaczego tak jest, ale odkąd pamiętam, przyciągałem do siebie osobników płci zbliżonej do mojej, będących w chwilowych, lub permanentnych kłopotach spowodowanych przez nieumiejętne obcowanie z płcią przeciwną. Niekończące się rozmowy o złych, okrutnych Krysiach, Magdach, Ilonach, wyczerpały mój entuzjazm do tych sesji terapeutycznych.


“Słaba płeć” - piosenka promująca książkę Takie one są @YT.

Nie od rzeczy będzie dodać, że nieodłącznym towarzyszem tych posiedzeń były różne, niekoniecznie obojętne dla zdrowia używki. Biorąc pod uwagę te okoliczności, postanowiłem, że całą wiedzę jaką posiadłem w temacie historii męskiej niedoli zapiszę w formie żartobliwego poradnika dla facetów. Od tej chwili, każdy osobnik samotnie zmagający się z coraz bardziej przebiegłym przeciwnikiem, nie wiadomo dlaczego określanym jako słaba płeć, może sięgnąć po tę książkę i w zaciszu swojego azylu dowiedzieć się dlaczego i po jaką cholerę tak cierpi.

TAKIE ONE SĄ, Dr Marek
Wyd. WFW (2012)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. WFW
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Dr Marek, znany też jako Mark Doktorsky ─ autor 200 piosenek i powieści Leve jądro, kopalnia dobrych (i przebiegłych) rad i anegdotek. Trochę studiował, sporo pracował (w różnych krajach i różnych zawodach). Teraz zajmuje się życiem i realizowaniem swoich pasji.

(nw)

Linki:

:: Doktor Marek
:: Takie one są. Poradnik dla facetów - facebook

:: Wydawnictwo WFW

Komentarze

Dodaj komentarz: