“Last minute”, Szymon Hołownia

14.11.2012 
Kategoria: Hołownia Szymon, książka, Znak, autor

“Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie”, Szymon Hołownia, Wydawnictwo Znak :: Szymon Hołownia @YT.

Miłośnik egzotycznych lotnisk i najgorszych hoteli Szymon Hołownia – przemierzył setki tysięcy kilometrów, aby odkryć dla nas chrześcijaństwo na nowo. Kardynał Maradiaga, kandydat na papieża, pilotował dla niego śmigłowiec w Hondurasie. Od księdza komandora US Navy na Guam dowiedział się, że w amerykańskiej armii też można zostać świętym. Miejsca spotkania z koptyjką Mariam nie ujawni nigdy – w Egipcie wydano na nią wyrok śmierci za porzucenie islamu. Dotknij chrześcijaństwa w jego niezwykłej różnorodności. Poczuj się częścią wspaniałej wspólnoty, żywej 24h na dobę. Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza książki zostanie przeznaczona na sierociniec Kasisi Children’s Home w Zambii.


Szymon Hołownia @YT.


Szymon Hołownia @YT.


Szymon Hołownia @YT.


Szymon Hołownia @YT.

LAST MINUTE. 24 h chrześcijaństwa na świecie, Szymon Hołownia
Wyd. Znak (2012)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Znak
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

(nw)

Linki:

:: Szymon Hołownia - religia.tv
:: Szymon Hołownia - newsweek.pl
:: Szymon Hołownia - wikipedia

:: Wydawnictwo Znak

Komentarze

Komentarze (3) do “Last minute”, Szymon Hołownia

  1. Aga :: 20.11.2012 , 20:12

    „Last minute” trzeba przeczytać by zrozumieć fenomen tej książki. Opowiada ona 24 historie z różnych krajów, które trzymają w napięciu i nie sposób się od nich oderwać. Jednocześnie przy lekturze czytelnik po prostu bardzo dobrze się bawi. Styl przypomina nawet miejscami felieton. Dla mnie niezwykła przygoda literacka.

  2. Maria.K :: 10.12.2012 , 16:01

    Mnie najbardziej przekonały wywiady z chrześcijanami na różnych kontynentach. Hołownia pokazał jak wielobarwny jest ten nasz Kościół i że mimo tego, że wiele osób odchodzi od niego, to wciąż przybywają nowi wierni ze wspaniałym zaangażowaniem i wciąż jest czego się od nich uczyć, a już z pewnością trzeba się dzielić i modlić za siebie. To także zapiski turystycznych i kulturowych przeżyć, pięknie ilustrowana i wydana, zdecydowanie najbardziej przystępna i egzotyczna książka tego autora.

  3. Anna :: 12.12.2012 , 16:15

    Bardzo interesująca pozycja :) Hołownia bardzo ciekawie opowiada o swoich podróżach. Rozmawiając z księżmi i misjonarzami z różnych końców świata przedstawia nam różne, egzotyczne czasami, bo odległe od naszych realiów, życie i podejście do spraw religijności. Niektóre z historii są dość przerysowane. Jednak znajdą się też wzruszające świadectwa i inspirujące historie napisane przez życie. Oczywiście, cała książka jest o podróżach, więc autor nie zanudza nas tkliwymi opowieściami lecz barwnie i z humorem opowiada o wszystkich swoich przygodach.

Dodaj komentarz: