“Sejf”, Tomasz Sekielski

20.11.2012 
Kategoria: Sekielski Tomasz, zwiastun, książka, Rebis, autor

“Sejf”, Tomasz Sekielski, Wydawnictwo Rebis :: Tomasz Sekielski (1/5) @YT.

Ze stawu w wiosce na Podlasiu policja wyławia zwłoki bez twarzy. Wygląda to na porachunki mafijne, szybko się jednak okazuje, że sprawa jest poważniejsza. To dopiero początek serii morderstw i dziwnych wydarzeń sięgających szczytów władzy. Toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Gra o bezpieczeństwo państwa. Czy dziennikarz z problemami i policjant przed emeryturą, którzy wszczynają własne śledztwo, mają w niej jakieś szanse? Informacje wprost z serca Iraku, warte niejedno życie.


Zwiastun książki @YT.

“Miejsce to nazywano Sejfem i gdyby nie brak jakiegokolwiek okna, wyglądałoby jak zwykłe eleganckie pomieszczenie biurowe, takie w sam raz dla średniego szczebla kadry menedżerskiej. Sens życia całego pokolenia i wyznacznik sukcesu – bonusy, którymi można się chwalić podczas grilla przed rodziną czy kolegami ze szkoły, którym nie udało się dostać do pracy w szklanych korporacyjnych wieżach. O pracy w Sejfie nie wolno było opowiadać na zewnątrz. To miejsce oficjalnie nie istniało. Nie przechowywano tu pieniędzy, drogich kamieni czy złota. Ukryte było tu coś o wiele cenniejszego, coś, co w dzisiejszym świecie daje władzę… Informacje”.


Tomasz Sekielski (2/5) @YT.


Tomasz Sekielski (3/5) @YT.


Tomasz Sekielski (4/5) @YT.


Tomasz Sekielski (5/5) @YT.

Tomasz Sekielski (1974) to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My, Czarno na Białym. Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest autorem filmów dokumentalnych Władcy Marionetek oraz 8:38. Powieścią Sejf debiutuje jako autor książek sensacyjnych.

SEJF, Tomasz Sekielski
Wyd. Rebis (2012)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Rebis
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

(nw)

Linki:

:: Tomasz Sekielski - twitter
:: Tomasz Sekielski - facebook
:: Tomasz Sekielski - wikipedia
:: Sejf, Tomasz Sekielski

:: Wydawnictwo Rebis

Komentarze

Dodaj komentarz: