“W cudzym domu”, Hanna Cygler

4.02.2013 
Kategoria: Cygler Hanna, książka, Rebis, autor

“W cudzym domu”, Hanna Cygler, Wyd. Rebis :: Hanna Cygler. Zwiastun książki z Sonią Bohosiewicz @YT.

Lata osiemdziesiąte XIX wieku. Los rzuca Joachima Hallmana (von Eistetten), Luizę Sokołowską (Roisier) i Dmitrija Szuszkina do Warszawy. Każde z nich chce tu rozpocząć nowe życie. Tymczasem Joachim na skutek donosu zostaje osadzony w Cytadeli. Grozi mu szubienica, a w najlepszym razie wywóz na Sybir, gdyż śledztwo prowadzi specjalny wysłannik carski, radca Szuszkin. Nienawidzi on wszystkiego co polskie. Do czasu… Wartka akcja przenosi się z Paryża, Gdańska i Warszawy na daleką Syberię. Spiski, konspiracja, namiętności - wszystko to ukazane na bardzo dobrze udokumentowanym tle historycznym.


Sonia Bohosiewicz - fragment “Joachim”. @YT


Sonia Bohosiewicz - fragment “Luiza”. @YT


Hanna Cygler @YT


Hanna Cygler @YT.


Hanna Cygler @YT.


Hanna Cygler @YT.

Bohaterowie ze swoimi problemami z tożsamością nabierają współczesnego wymiaru, a ich fascynujące przeżycia i perypetie miłosne trzymają w napięciu. W cudzym domu to doskonała kombinacja romansu z powieścią historyczną sensacyjną i obyczajową.

W CUDZYM DOMU, Hanna Cygler
Wyd. Rebis (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Rebis
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Hanna Cygler - z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności - czytelników i swojej - pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

(nw)

Linki:

:: Hanna Cygler
:: Hanna Cygler - facebook

:: Wydawnictwo Rebis

Komentarze

Dodaj komentarz: