“Lifhacker. Jak żyć i pracować z głową”, Adam Pash, Gina Trapani

18.03.2013 
Kategoria: Pash Adam, Trapani Gina, #en, Helion, książka, autor

“Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Kolejne wskazówki”, Adam Pash, Gina Trapani, Wyd. Helion :: Lifehacker: Behind The Scenes @YT.

Co za czasy! Zewsząd słychać, że komputery wspomagają nas we wszelkich dziedzinach życia, na każdym kroku czekają nas ułatwienia, a my mimo wszystko pracujemy coraz więcej. Więcej? Nie należy mylić ilości z wydajnością! Jak sobie z tym poradzić? Jak zapanować nad natłokiem zadań i obowiązków? I - co najważniejsze - jak wykonać więcej (oraz lepiej) zadań w tym samym czasie? Myślisz, że to niemożliwe?

Z tą książką poprawa wydajności jest w zasięgu Twoich rąk! Druga część bestsellera Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową zawiera niezwykle przydatne informacje na temat automatyzacji często wykonywanych czynności, dostępu do swoich danych z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie oraz wydajnego korzystania z możliwości wyszukiwarek internetowych. Znajdziesz tu również dobre rady na temat pracy z urządzeniami mobilnymi oraz zarządzania wieloma komputerami. Jeżeli chcesz zaoszczędzić konkretną ilość czasu w każdym tygodniu, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki tej książce zoptymalizujesz swoje działania i dowiesz się, jak:

LIFHACKER. JAK ŻYĆ I PRACOWAĆ Z GŁOWĄ
Adam Pash, Gina Trapani

Lifehacker: The Guide to Working Smarter, Faster, and Better
Wyd. Helion (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Helion
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

(nw)

Linki:

:: Adam Pash
:: Gina Trapani

:: Lifehacker.com
:: Lifehacker.com - twitter
:: Lifehacker.com - facebook
:: Lifehacker.com - youtube
:: Lifehacker.com - wikipedia

:: Wydawnictwo Helion

Komentarze

Dodaj komentarz: