“Krąg”, Bernard Minier

15.05.2013 
Kategoria: #fr, Minier Bernard, zwiastun, książka, Rebis, autor

“Krąg”, Bernard Minier, Wydawnictwo Rebis :: Zwiastun książki @YT.

Wystarczył jeden telefon i jeden enigmatyczny e-mail, aby komendant Martin Servaz został wciągnięty w wir mrocznego śledztwa, w którym musi stawić czoło demonom przeszłości i poczuć ból dawno zabliźnionych ran. W Marsac zostaje zamordowana jedna z wykładowczyń; kilka dni później ginie hodowca psów, rozszarpany przez własne zwierzęta. Co łączy te dwa zdarzenia? Kto i dlaczego rozpętał w tym cichym uniwersyteckim miasteczku szaleństwo śmierci? Czyżby to było dzieło zbiegłego przed dwoma laty seryjnego mordercy?

Po ogromnym sukcesie przetłumaczonego na wiele języków Bielszego odcienia śmierci Bernard Minier, specjalista od mrocznych, przytłaczających klimatów, po raz kolejny zmusza czytelnika, by skonfrontował się ze swymi ukrytymi lękami i zdał sobie sprawę, że pozornie spokojne życie może niespodziewanie zmienić się w prawdziwy koszmar.


Bernard Minier #1 @YT.


Bernard Minier #2 @YT.

Najnowsza powieść autora bestsellerowego Bielszego odcienia śmierci. Thriller, który chwyta za gardło i ani na chwilę nie puszcza. Zapierająca dech w piersi atmosfera. Powieść Miniera to prawdziwe objawienie.

KRĄG, Bernard Minier
Le cercle
Wyd. Rebis (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Rebis
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Bernard Minier urodził się w Béziers, a dorastał na południowym wschodzie Francji. Krąg to jego druga powieść po Bielszym odcieniu śmierci, który na festiwalu w Cognac zdobył Prix Polar za najlepszy kryminał roku 2011 we Francji.

(nw)

Linki:

:: Bernard Minier
:: Bernard Minier - facebook
:: Bernard Minier - wikipedia

:: Wydawnictwo Rebis

Komentarze

Dodaj komentarz: