“Nasze szczęśliwe czasy”, Gong Ji-young

17.06.2013 
Kategoria: Kwiaty Orientu, Ji-young Gong, patronat, film, zwiastun, #en, książka

“Nasze szczęśliwe czasy”, Gong Ji-young, Wydawnictwo Kwiaty Orientu :: Zwiastun filmu Maundy Thursday (“Our Happy Time“) @YT.

Pięknie napisana powieść o odkupieniu młodego człowieka skazanego na karę śmierci i pięknej, bogatej kobiecie, która doznała seksualnego i psychicznego znęcania, cierpienia i wyobcowania w tak krótkim życiu. Jej pogarda dla matki i obojętność wobec reszty świata izoluje ją od jakiejkolwiek szansy na szczęście. Yu-jeong ma również ciotkę - siostrę Monikę. Ciotka często odwiedza więźniów skazanych na karę śmierci. Pewnego dnia siostra Monika prosi Yu-jeong o spotkanie z młodym chłopakiem – Yun-soo, który tak jak ona wiele w życiu wycierpiał. Choć pochodzą z odmiennych środowisk, Yu-jeong i Yun-soo są w stanie połączyć się ze sobą, ponieważ wiedzą, co to znaczy smutek. Między nimi pojawia się wyjątkowe uczucie, które może jedynie rozwijać się w krótkim czasie, jaki mają przeznaczony na spotkania. Czego nauczą się od siebie? Jak ta ich miłość odmieni ich życie?


Maundy Thursday (1/6) @DM

Nasze szczęśliwe czasy to opowieść o miłości, która daje coś w rodzaju osobistego zbawienia. Wrażenia po lekturze zostają po prostu… niezapomniane.


Maundy Thursday (2/6) @DM


Maundy Thursday (3/6) @DM


Maundy Thursday (4/6) @DM


Maundy Thursday (5/6) @DM


Maundy Thursday (6/6) @DM

NASZE SZCZĘŚLIWE CZASY, Gong Ji-young
Our Happy Time
Wyd. Kwiaty Orientu (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Kwiaty Orientu
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

(nw)

Linki:

:: Gong Ji-young - twitter
:: Gong Ji-young - wikipedia

:: Film Maundy Thursday (“Our Happy Time“) - wikipedia

:: Wydawnictwo Kwiaty Orientu

Komentarze

Dodaj komentarz: