“Piąta fala”, Rick Yancey

13.08.2013 
Kategoria: Yancey Rick, zwiastun, Otwarte, książka

“Piąta fala”, Rick Yancey, Wydawnictwo Otwarte :: Zwiastun książki @YT.

Czy ludzkość jest w stanie odeprzeć atak obcej cywilizacji, tysiąckrotnie bardziej zaawansowanej niż nasza? Nie. Wystarczyły cztery fale kosmicznej inwazji, by z siedmiu miliardów ludzi ocalała zaledwie garstka. Rozrzuceni w różne miejsca okupowanej planety walczą o przetrwanie. Od wymarłych miasteczek, przez płonące metropolie, po obozy dla uchodźców i tajne bazy wojskowe – każdy z bohaterów powieści próbuje przetrwać i zrozumieć, co się stało i kim są kosmici, którzy postanowili wymordować całą ludzkość.

Pierwszy tom doskonałej sagi Ricka Yanceya przywodzi na myśl dokonania klasyków literatury i kina science fiction, ale prezentuje całkowicie nowy, świeży obraz konfliktu cywilizacji.

PIĄTA FALA, Rick Yancey
The 5th Wave
Wyd. Otwarte (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Otwarte
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Rick Yancey. Autor kilkunastu książek, które zostały wydane w kilkudziesięciu krajach oraz zdobyły wiele nagród na całym świecie. Najnowsza powieść, „Piąta fala”, to pierwsza książka science-fiction w jego dorobku. Premierę miała w maju 2013 roku, a prawa do jej ekranizacji natychmiast zostały kupione przez GK Films i Sony Pictures. Kosmici i koniec świata to tematy, którymi Yancey jest zafascynowany. W 2004 roku rzucił pracę i od tego czasu pisze prawie codziennie, bo uważa, że to najlepsza droga, by marzenia stały się rzeczywistością.

(nw)

Linki:

:: Rick Yancey
:: Rick Yancey - twitter
:: Rick Yancey - facebook
:: Rick Yancey - wikipedia

:: Książka: Piąta fala

:: Wydawnictwo Otwarte

Komentarze

Dodaj komentarz: