“Dziewczyny z Danbury”, Piper Kerman

1.10.2013 
Kategoria: Replika, Kerman Piper, film, #en, książka, zwiastun, autor

“Dziewczyny z Danbury. Orange Is the New Black”, Piper Kerman, Wydawnictwo Replika :: Serial “Orange Is the New Black” - zwiastun @YT.

Przekrocz próg więzienia dla kobiet… Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi z aktem oskarżenia, ledwo przypominała tę lekkomyślną, młodą kobietę, którą była tuż po ukończeniu Smith College. Teraz jednak musi rozliczyć się z konsekwencjami swojego krótkiego, beztroskiego flirtu z handlem narkotykami i trafia do więzienia dla kobiet w Danbury, w stanie Connecticut. Jeżeli myślała, że choć w drobnym stopniu mogła przewidzieć, co ją czeka… cóż, grubo się myliła.


Piper Kerman @YT.

Zaskakująca, kontrowersyjna, niezwykle zabawna i przede wszystkim - prawdziwa!


Piper Kerman @YT.


Piper Kerman @YT.

Setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy, miliony oglądających serial - teraz historia Piper porwie także i Ciebie!

DZIEWCZYNY Z DANBURY, Piper Kerman
Orange Is the New Black
Wyd. Replika (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Republika
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Piper Kerman - jest zastępcą szefa firmy zajmującej się komunikacją w Waszyngtonie. Pracuje z fundacjami i organizacjami non profit. Ukończyła Smith College i mieszka na Brooklynie ze swoim mężem. Kontrowersyjna książka Dziewczyny z Danbury. Orange Is the New Black, która przyniosła jej rozgłos, została napisana na podstawie jej wspomnień z odbywania kary pozbawienia wolności za handel narkotykami. W Stanach Zjednoczonych stała się początkiem wielkiej debaty publicznej na temat więzień dla kobiet.

Linki:

:: Piper Kerman
:: Piper Kerman - twitter
:: Piper Kerman - facebook
:: Piper Kerman - wikipedia

:: Wydawnictwo Replika

Komentarze

Dodaj komentarz: