“Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj”, Tomek Tomczyk

11.12.2013 
Kategoria: Tomczyk Tomek, Zielona Sowa, recenzja, książka, autor

“Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj”, Tomek Tomczyk, Wyd. Zielona Sowa :: Small Talk by Gosia Boy: Tomek Tomczyk / Kominek (sierpień 2013) @YT.

Jeśli chcesz się wybić z tłumu i zarabiać na blogu, to lepszej książki, która ci to ułatwi, na rynku nie znajdziesz. To blisko 400 stron samych konkretów. Dowiesz się z nich, jaką mentalność powinien mieć bloger i co odróżnia dobrego twórcę od przeciętnego. Poznasz etapy, techniki i sekrety komercjalizowania bloga. Dostaniesz odpowiedź na wiele pytań, jakie zadaje sobie każdy bloger, który otrzymuje oferty współpracy od firm. Poznasz szczegóły najciekawszych, ale i najgorszych kampanii. Największe błędy i drobne sukcesy. Bądź blogerem, nie marnuj się!


Paulina Koziejowska (Fashion Roulette) - recenzja książki. @YT.


Grzegorz Marczak “Jeden na jednego” z Kominkiem (grudzień 2012) @YT.

BLOG. PISZ, KREUJ, ZARABIAJ, Tomek Tomczyk
Wyd. Zielona Sowa (2013)

GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKĘ? - Wyd. Zielona Sowa
Szukaj też na: Selkar :: Lideria :: Nokaut :: Skąpiec :: Allegro

Tomek Tomczyk, jeden z najbardziej popularnych i wpływowych blogerów w Polsce. Autor ponad 2000 publikacji, bohater kilkudziesięciu artykułów prasowych. Prowadzi dwa blogi: Kominek IN i Kominek ES, na których porusza tematy związane z psychologią emocji, mediami i szeroko pojętym stylem życia. Każdego miesiąca jego strony notują ponad milion odsłon i tysiące komentarzy czytelników. Współuczestniczył w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych dla kilkudziesięciu największych światowych marek, a od 2010 roku prowadzi wykłady i szkolenia dla firm w zakresie PR i reklamy w blogosferze. Autor wydanej w 2012 roku książki “Bloger“.

(nw)

Linki:

:: Tomek Tomczyk - facebook
:: Tomek Tomczyk - twitter

:: Kominek.es
:: Kominek.in
:: Kominek.es - facebook

:: Wydawnictwo Zielona Sowa

Komentarze

Dodaj komentarz: