Dieta South Beach; Arthur Agatston

6.09.2007 
Kategoria: #en, Agatston Arthur, wywiad, książka, Rebis, autor


SouthBeachDietFoods @ YouTube

Ksiegarnia …

… Allegro.pl

Dieta South Beach; Arthur Agatston; Wyd. Rebis :: Film: radość zdrowego odżywiania: jeść, chudnąć i nie odczuwać głodu - przez cały dzień.. ;)

Opracowany przez lekarza, niezawodny program szybkiej i bezpiecznej utraty wagi. Czym jest dieta „South Beach”?

Dlaczego ten program jest skuteczny?

Dlaczego jest lepsza od innych popularnych diet? Jest prosta, zdrowa i działa! Nie odczuwasz głodu, tracisz na wadze i zyskujesz zdrowie.


StyleWiz @ YouTube

Ksiegarnia …

… Allegro.pl

South Beach. Program dla serca; Arthur Agatston; Wyd. Rebis (VIII.2007) :: Film: dr Arthur Agatston mówi m.in. o swoje książce “The South Beach Heart Program”.

Rewolucyjna książka autora kultowej Diety South Beach, przedstawiająca sposoby zapobiegania chorobom serca. Znany kardiolog zadba nie tylko o twoją zgrabną sylwetkę, ale także o zdrowe serce.

Choroby serca stanowią jedną z głównych przyczyn zgonów w przypadku obojga płci. Szokujący fakt jest taki, że większości ataków serca i udarów dałoby się zapobiec dzięki wiedzy medycznej, jaką już posiadamy. A jednak tak się nie dzieje!

W ramach tej osobistej i zaangażowanej książki doktor Arthur Agatston, który pomógł już milionom ludzi odkryć zdrowy tryb życia, staje się orędownikiem rewolucji w dziedzinie prewencji chorobób serca, która pomoże jej czytelnikom w dosłownym sensie ratować swoje życie. Na czteroczęściowy program South Beach na rzecz ochrony serca składają się:

Czytelnicy mogą się przyłączyć do rewolucji w dziedzinie zapobiegania chorobom i podjąć niezbędne kroki, by chronić swoje serca i w rezultacie cieszyć się długim, zdrowszym życiem.

Arthur Agatston jest kardiologiem z Miami Beach, profesorem nadzwyczajnym University of Miami Miller School of Medicine. Dieta South Beach została sprzedana w wielomilionowym nakładzie. Jest autorem wielu przełomowych projektów badawczych, często cytowanym przez media jako ekspert w dziedzinie zdrowego serca i diety.

Linki:
:: www.SouthBeachDiet.com (ENG)
:: www.DietaPlazPoludnia.ilonka.org (PL)
:: www.SouthBeach.c10.pl (PL)

:: Wydawnictwo Rebis

Komentarze

Dodaj komentarz: